Nasza działalność

Warsztaty Dewelopera

Włoszczowa

W dniu 19 września 2008 r. Stowarzyszenie gościło w Firmie Stolbud Włoszczowa S.A., która jest członkiem wspierającym SBDiM.
Firma Stolbud Włoszczowa S.A. koncentruje się na produkcji okien i drzwi – stosując innowacyjne rozwiązania techniczne i technologiczne. Wszystkie produkty tej Firmy posiadają aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Flagowym produktem Firmy Stolbud Włoszczowa są jednoramowe okna i drzwi balkonowe z drewna klejonego warstwowo.
Na miejscu czekał na nas szereg niespodzianek …m.in zwiedzanie Firmy Stolbud Włoszczowa S.A Ponadto udaliśmy się na Dworzec Włoszczowa Północ, gdzie nasza obecność została uwieńczona na pamiątkowym zdjęciu. Nie lada atrakcją okazały się przeloty helikopterem, dzięki którym każdy uczestnik spotkania mógł podziwiać Firmę Stolbud Włoszczowa S.A. i ZPUE S.A. oraz całą panoramę miasta z lotu ptaka. Po południu wszyscy goście zostali zaproszeni na prezentację Firmy Private Brokers, pt. ” Pieniądze na bank. 6 powodów, dla których deweloperzy wybierają Private Brokers” .
Następnego dnia zwidziliśmy ruiny zamku Krzyżtopór w Ujeździe, który powstał w XVII w. i był jednym z największych i najznakomitszych zamków magnackich w Polsce. Popołudniu dotarlismy do Kazimierza Dolnego, który z uwagi na atrakcyjne położenie, bogatą historię, niepowtarzalny krajobraz ze średniowiecznym układem urbanistycznym, wspaniałą architekturą i dobre warunki klimatyczne – jest znany w kraju i na świecie jako miejscowość o wybitnych walorach turystyczno – wypoczynkowych. I już w drodze powrotnej odwiedziliśmy Sandomierz – to jedno z najstarszych, najpiękniejszych i najważniejszych historycznie miast Polski, gdzie układ urbanistyczny miasta oraz jeden z najstarszych obiektów ceglanych na terenie Polski – kościół św. Jakuba zaliczane są do najwyższej klasy zabytków.