Nasza działalność

Warsztaty Dewelopera

Rzeszów

W dniach 29-30 września 2017 r. 41 członków SBDiM wzięło udział w krajowych Warsztatach Dewelopera, które odbyły się w Rzeszowie. Pierwszego dnia podczas zorganizowanego w Ratuszu spotkania uczestnicy mieli możliwość zapoznać się z założeniami urbanistyczno-architektonicznymi stolicy Podkarpacia, z głównymi kierunkami rozwoju miasta oraz z sytuacją na lokalnym rynku nieruchomości. Wiceprezydent Stanisław Sienko przedstawił jak zmieniało się miasto od 2002 r. w czasie kadencji prezydenta Tadeusza Ferenca oraz omówił najważniejsze inwestycje i udogodnienia dla mieszkańców wprowadzone w tym czasie.


Kontynuacją prezentacji był objazd po najciekawszych, aktualnie realizowanych lub zakończonych inwestycjach mieszkaniowych największych firm deweloperskich Rzeszowa.


Drugi dzień warsztatów miał charakter konferencyjny – przedstawicielka firmy Aereco Wentylacja przedstawiła temat optymalizacji systemów wentylacji pożarowej w garażach wielostanowiskowych, a Jarosław Knap z KGM omówił rolę PR w tworzeniu wizerunku firmy. Konferencję zakończyła dyskusja na temat dalszych działań programowych SBDiM.