Aktualności

Patronat SBDiM nad konferencją Smart City

Najbardziej innowacyjne miasta świata: Amsterdam i ich zintegrowany system baz danych dla całego miasta, zautomatyzowany system przechowywania śmieci w Barcelonie, czujniki reagujące na zmiany w ruchu ulicznym na miejskich latarniach w Chicago to tylko kilka przykładów wykorzystania nowoczesnych technologii w miastach. Czy Polska, a w szczególności województwo małopolskie, również może pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie budownictwa i zarządzania miastem?

Między innymi na te pytanie uzyskają Państwo odpowiedź w czasie konferencji „Smart City – innowacyjne budownictwo przyszłości”, którą Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań objęło swoim patronatem, a która odbędzie się w Krakowie w dniu 26 maja 2022 r. od godz. 15.00 na barce na Wiśle (BARKA, vis-a-vis ul. Podgórska 16).

Wydarzenie jest bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja na stronie: https://oees.pl/smart-city/, na której znajduje się również szczegółowy program wydarzenia oraz informacje o prelegentach.