Aktualności

Studia podyplomowe: Prawo deweloperskie i lokalowe

W odpowiedzi na obecne zapotrzebowanie branży deweloperskiej i rynku nieruchomości Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza Państwa na studia podyplomowe Prawo deweloperskie i lokalowe.

Od 1 lipca 2022 r. obowiązuje nowa ustawa deweloperska, która wprowadza Deweloperski Fundusz Gwarancyjny, mający zapewnić kupującym bezpieczeństwo, nawet w przypadku bankructwa dewelopera. Nowa ustawa to także liczne nowe obowiązki, zarówno po stronie deweloperów jak i banków. 

W ramach studiów zdobędziecie Państwo specjalistyczną wiedzę, opartą na najnowszych regulacjach oraz praktyczne umiejętności, niezbędne do sprawnego posługiwania się przepisami prawa i zasadami etyki.

Rozwój kariery, wpływa na wzrost wynagrodzenia, ale jest jeszcze coś, co zwiększa efektywność pracy – networking.

Na studiach podyplomowych spotykają się osoby posiadające już doświadczenie branżowe. Poprzez uczestnictwo we wspólnych projektach dotyczących problemów prawnych, Uczestnicy mogą lepiej poznać się i podzielić się swoją wiedzą (później także poza murami uczelni).

Studia podyplomowe Prawo Deweloperskie i Lokalowe prowadzone są w Katedrze Prawa Nieruchomości i Prawa Podatkowego, Instytutu Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie we współpracy z Krakowską Szkołą Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Dobrą wiadomością jest fakt, że istnieje możliwość starania się o dofinansowanie studiów podyplomowych. Warto zapoznać się z dostępnymi źródłami finansowania.

Zapraszamy na stronę Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK, gdzie znajda Państwo pełen program studiów i szczegółowe informacje.