Aktualności

Patronat nad konferencją

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie ponownie objęło Patronatem Honorowym konferencję PRES Polish Real Estate Summit. Na drugą edycję organizator, firma Nowy Adres, zaprasza już 22 i 23 listopada.

Bogaty program PRES koncentruje się na najbardziej palących problemach polskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz biurowych, w tym: sytuacji na rynku kredytów hipotecznych, inflacji i rosnących kosztach budowy, wpływie wojny w Ukrainie na kondycję naszego rynku nieruchomości. Szczególnej uwadze polecamy dyskusje:

  • o spadającej sile nabywczej Polaków i zmieniającej się w związku z tym strukturze nabywanych mieszkań,
  • o tym, czy deweloperzy będą coraz chętniej kalibrować produkcję pod dynamicznie rosnący rynek najmu,
  • o rekomendacji KNF, która jeszcze bardziej zaostrzyła kryteria przyznawania kredytów hipotecznych.

Bardzo interesująco zapowiadają się również dwa panele dyskusyjne o aktualnej sytuacji na rynku apartamentów inwestycyjnych, czyli condo- i aprthoteli oraz apartamentów wakacyjnych. Szczególnie że organizatorom udało się zaprosić niekwestionowanych liderów tego segmentu.

Mocna merytoryka to nie wszystko, konferencja PRES jest też świetnym miejscem do nawiązania i podtrzymania cennych kontaktów biznesowych. Dzięki aplikacji jeszcze przed wyjazdem do Zakopanego uczestnicy PRES będą mogli umówić się na indywidualne spotkania biznesowe. Nieformalnemu networkingowi znakomicie sprzyjać będą też dwa dodatkowe wydarzenia: wspólne kibicowanie Polakom w ich pierwszym meczu na Mistrzostwach Świata w Katarze oraz wieczorna integracja w góralskim stylu, której gwiazdą będzie zespół Future Folk z charyzmatycznym wokalistą Stanisławem Karpielem-Bułecką. Zapowiada się bardzo udane spotkanie.

PRES Polish Real Estate Summit | 22-23 listopada  |  Zakopane, Nosalowy Dwór Resort & Spa

Szczegółowy program, lista prelegentów i ostatnie bilety dostępne na stronie www.pressummit.pl oraz u organizatora: kontakt@nowyadres.pl