Aktualności

7. Konferencja z cyklu „Nowe Wyzwania Rynku Mieszkaniowego”

Zarząd Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, siódmej już, konferencji Nowe Wyzwania Rynku Mieszkaniowego, która odbędzie się 22 kwietnia br. w siedzibie NBP o. Kraków przy ul. Basztowej 20.

Konferencja, podobnie jak miało to miejsce w latach minionych, będzie koncentrować się na kilku aktualnych wątkach rozwoju rynku mieszkaniowego. Każdą z dyskusji poprzedzi analiza zaprezentowana przez eksperta w wybranym temacie.

W tym roku oprócz panelu analitycznego, obrazującego zachodzące na rynku zmiany, chcemy skupić się na przyszłości Krakowa. Zaprezentujemy możliwości rozwoju miasta i skonfrontujemy je z rzeczywistością.

Mocnym akcentem będzie panel ekologiczny. Chcemy przyjrzeć się ekologii wielowymiarowo. Od możliwości technologicznych stosowanych w budownictwie, przez pro ekologiczne modelowanie architektoniczne, po możliwość stosowania innowacyjnych rozwiązań w życiu codziennym. Zachęcamy Państwa serdecznie do aktywnego udziału w tym corocznym, ważnym dla naszego środowiska wydarzeniu. Na podstronie poświęconej konferencji można zapoznać się ze szczegółowym programem oraz pobrać formularz zgłoszeniowy.