Aktualności

Konkurs na Studencki Mieszkaniowy Projekt Roku

Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań, w ramach tegorocznych działań, zorganizowało przy współpracy z Dziekanatem Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Konkurs na Studencki Projekt Roku “Plac Targowy Grzegórzecka”, do którego przystąpili studenci IV semestru tego Wydziału. Poziom Konkursu był imponujący, a jego werdykt zostanie ogłoszony podczas uroczystej konferencji towarzyszącej 150. Targom Domów i Mieszkań w dniu 18 listopada br.

SBDiM, jako organizator Konkursu, ufunduje główną nagrodę w wysokości 5000 zł. Kolejne nagrody i wyróżnienia zobowiązały się ufundować firmy, które są Członkami naszego Stowarzyszenia.

Z kolei zaprzyjaźniona z SBDiM Redakcja Architektury&Biznes włączyła się w propagowanie Konkursu poprzez zorganizowanie plebiscytu wśród swoich czytelników. Głosowanie już się rozpoczęło i potrwa do 12 listopada. Zachęcamy Państwa i Państwa pracowników do oddania głosu na jeden z dziewięciu nominowanych projektów, o których jest mowa w poniższym linku. Doceńmy młodych, zdolnych, przyszłych architektów!

Link do strony Architektura i Biznes