2013 r.

16-17 lutego 2013 r. - 97. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

 

W dniach 16-17 lutego w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14 w Krakowie Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań przeprowadziło 97 Giełdę Domów i Mieszkań, podczas której  można było zapoznać się z aktualną ofertą mieszkaniową rynku pierwotnego stolicy Małopolski. Wśród 60 wystawców znalazły się firmy deweloperskie, spółdzielnie mieszkaniowe, banki, instytucje finansowe, a także biura projektowe i firmy zajmujące się kompleksowym wykończeniem wnętrz. Pomimo zmiany lokalizacji zainteresowanie 97 edycją giełdy, było wyjątkowo duże targi odwiedziło blisko dwa tysiące osób zamierzających nabyć mieszkanie w najbliższym czasie.

 

Podczas konferencji prasowej analityk rynku nieruchomości Piotr Krochmal, prezes Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości, określił rok 2013 rokiem szansy dla kupujących. Oferta na rynku jest wyjątkowo duża, ceny osiągnęły minimum opłacalności dla deweloperów, i po spadku w 2012 roku (średnio 12 %), nie mogą już nadal się zmniejszać, więc należy spieszyć się z zakupami, aby nie przeoczyć najlepszej szansy na zakup mieszkania.

 

Jednym z punktów programu konferencji prasowej była prezentacja nowoczesnej, taniej, czystej dla środowiska i energooszczędnej technologii w budownictwie jaką jest MgO Green. Prezentację prowadził prezes firmy LsTechHomes, Leszek Surowiec.

 

Ciekawostką podczas konferencji był pokaz multimedialny "Wirtualny dom" jako nowoczesna forma prezentacji inwestycji deweloperskich.

 

Mimo, że wstęp na targi był biletowany, bilet ma swoją dodaną wartość tym razem uprawnia do otrzymania rabatu w firmach ATTIC oraz Excellent. Organizator pomyślał również o wygodzie klienta i na najmłodszych czekał kącik zabaw, prowadzony przez firmę "Sztamka". Dla zwiedzających przygotowana była też mała atrakcja motoryzacyjna, prezentacja dwóch nowych modeli samochodów osobowych: Citroena C-Elysee oraz Peugeota 301, prezentowanych przez krakowski salon "Golemo".

 


 

Terminarz targów 2013

 

Patroni Honorowi


Patroni Medialni


Partnerzy Medialni


Partnerzy


Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij