2013 r.

18-19 maja 2013 r. - 99. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

 

W dniach 18-19 maja w hali Centrum Targowego Chemobudowa przy ulicy Klimeckiego 14 w Krakowie odbyła się 99. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań, podczas której można było zapoznać się z aktualną ofertą mieszkaniową rynku pierwotnego stolicy Małopolski.

 

Na targach pokazało się 73 wystawców, wśród których znalazły się firmy deweloperskie, spółdzielnie mieszkaniowe, banki, instytucje finansowe, a także biura projektowe i firmy zajmujące się kompleksowym wykończeniem wnętrz.
Podczas targów wielu wystawców oferowało  różnego rodzaju promocje, które dodatkowo miały  zachęcić potencjalnych nabywców do zakupu mieszkania.
 

 

W niedzielę odbyło się rozstrzygnięcie konkursu dla klientów 99. Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań w ramach, którego rozlosowano rowery miejskie dla dorosłych oraz dla dzieci, dostarczone przez firmę Bikershop.

 

Podczas konferencji prasowej towarzyszącej giełdzie wręczona została doroczna nagroda dla najlepszego studenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Otrzymał ją w tym roku z rąk Tytusa Misiaka, prezesa SBDiM, student  2 roku II stopnia Wojciech Duliński, który uczestniczył m.in. w międzynarodowych wymianach studenckich na University of Tennessee w Stanach Zjednoczonych oraz w National University w Singapurze, gdzie łączył naukę z pracą w jednym z renomowanych biur architektonicznych.

 

Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania zapraszamy na jubileuszową 100 giełdę w dniach 7-8 września 2013 roku.

 

 

 


 

 Obsługą ubezpieczeniową giełdy zajmuje się firma Open Broker Sp. z o.o.

 

 

Patroni Honorowi


Patroni Medialni


Partnerzy Medialni


Partnerzy


Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij