2013 r.

23 - 24 listopada 2013 r. - 101. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

 

W dniach 23-24 listopada odbyła się 101. Krakowska Giełda Domówi Mieszkań, w której udział wzięły 73 firmy, głównie deweloperskie, ale również instytucje zajmujące się finansowaniem zakupu mieszkań  takie jak: PKO BP, Pekao SA oraz Deutsche Bank, a także biura projektowe. Na giełdzie można było zapoznać się z najnowszymi inwestycjami w Krakowie i w powiatach ościennych. Pojawią się również nowe firmy developerskie: APT-Dom, Dom.NB, IPR Development, Kaskada Biały Prądnik, KG Group, Krak Development oraz LC Development i Polskie Domy.
Podczas konferencji, która tradycyjnie towarzyszy otwarciu giełdy, mowa była między innymi o tym w jaki sposób deweloperzy mogą wpłynąć na wysokość limitów cenowych w programie MdM, a także o budowaniu w systemie HCH, który może stanowić ciekawą alternatywę dla deweloperów, gdyż eliminuje z procesu budowania domów mokre technologie i opiera się na bardzo wysokiej precyzji wykonywania poszczególnych elementów konstrukcji, a także na stosowaniu materiałów ceramicznych nowej generacji.
Podczas giełdy rozdawany był bezpłatny katalog z prezentacjami inwestycji, odwiedzający otrzymali również karty rabatowe upoważniające do zakupu z bonifikatą niektórych artykułów wyposażenia wnętrz, a także do obniżek w wybranych restauracjach Krakowa.

 

Zapraszamy Państwa na kolejne edycje targowe w nowym 2014 roku!

 

 

 

Patroni Honorowi


Patroni Medialni


Partnerzy Medialni


Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij