2011 r.

10-11 września 2011 r. - 86. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

 

Serdecznie Państwa zapraszamy
do hali PTG Sokół przy ulicy Piłsudskiego 27 w Krakowie

 

w sobotę 10 września od godziny 10:00 do 17:00 oraz w niedzielę 11 września od godziny 10:00  do 16:00
wstęp wolny


Krakowskie Giełdy Mieszkaniowe organizowane  przez środowisko deweloperów i  Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań w Hali Sokoła już od około piętnastu lat są  okazją do prezentacji ofert mieszkaniowych na rynku pierwotnym dla wielotysięcznej  rzeszy osób zainteresowanych ich zakupem dla potrzeb własnych, jak i w celach inwestycyjnych.

Chociaż rok 2010 zaznaczył się w Krakowie znaczącym spadkiem produkcji nowych mieszkań, to nadal utrzymujemy pozycję krajowego wicelidera w zakresie liczby transakcji na rynku mieszkaniowym. Gospodarcze, naukowe, kulturowe i historyczne wartości  sprawiają, że w Krakowie chcą mieszkać rodziny związane z nim pokoleniowo, ale i pozostaje tutaj na stałe corocznie wielu absolwentów szkół wyższych oraz coraz liczniej  związują z Krakowem swoje plany zawodowe i życiowe przedstawiciele innych nacji.

Każdy uczestnik Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań przy wejściu otrzyma bezpłatny Katalog Giełdowy zawierający podstawowe informacje o targach, szczegółowy plan stoisk oraz listę wystawców wraz z ich pełnymi danymi teleadresowymi. Katalog giełdowy w formie elektronicznej można również zamówić za pomocą formularza znajdującego się poniżej.

Zapraszamy do Giełdowego Doradztwa Kredytowego - gdzie eksperci, bezpłatnie pomogą w pozyskaniu kredytu na zakup wybranego mieszkania, czy domu.

Życzymy powodzenia w tych ważnych zakupach !

 


Terminarz Krakowskich Giełd Domów i Mieszkań do końca roku  2011:

10-11 września; 15-16 października; 26-27 listopada


Patroni Honorowi


Patroni Medialni


Partnerzy Medialni


Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij