Warszawa

- Warsztaty Dewelopera w Warszawie 2018 r.

 

W dniach 5-6 października 2018 roku 31 członków Stowarzyszenia wzięło udział w Warsztatach Dewelopera zorganizowanych w Warszawie.

 

Piątkowy program rozpoczął się od obejrzenia nowoczesnego kompleksu apartamentowego  firmy Eko-Park przy ul. Chodkiewicza 5 oraz całego kwartału apartamentowo-biurowego w tej części Mokotowa. Popołudniu grupa zapoznała się z realizacją pierwszych etapów Dzielnicy 19, w której powstaje duży zespół mieszkaniowy realizowany przez firmę Pro Urba, oraz z założeniami i pierwszymi realizacjami nowego centrum biznesowego i mieszkaniowego przy Rondzie Daszyńskiego. Obejrzała również Warsaw Spire - kompleks biurowy przy Placu Europejskim.

 

Kolejnym punktem programu było obejrzenie nowoczesnych inwestycji na Powiślu, takich jak Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, biurowiec The Tides i zespoły mieszkaniowe projektowane przez pracownię Apaka. Członkowie Stowarzyszeenia zapoznali się również z architekturą zrewitalizowanej hali targowej Koszyki.

 

W sobotę uczestnicy Warsztatów podzielili się na dwie grupy. Pierwsza odwiedziła Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz – Warsaw Home, druga zapoznała się z architekturą Muzeum Historii Żydów Polskich Polin. Ostatnim punktem programu była wizyta w Soho Factory na Pradze.

Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij