Północne Włochy

9 - 14 czerwca 2014 - Warsztaty Dewelopera w Północnych Włoszech


Serdecznie zapraszamy do udziału w zagranicznych Warsztatach Dewelopera, które w tym roku będą zrealizowane w Północnych Włoszech, w dniach od 9 - 14 czerwca 2014.
Tegoroczne warsztaty umożliwią zapoznanie się z najbardziej prestiżowymi inwestycjami realizowanymi w Mediolanie, Weronie, Sistianie (okolice Triestu) i Bergamo. Planowane są również spotkania z ich projektantami i deweloperami oraz dyskusje na temat warunków realizacji inwestycji mieszkaniowych –  zarówno komunalnych, jak i komercyjnych. Z kolei podczas spotkań z przedstawicielami władz Mediolanu i Werony przedstawione zostaną obowiązujące tam procedury i zasady zarządzania przestrzenią miejską.
 

Osoby, które zdecydują się na udział w tym wydarzeniu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza uczestnictwa oraz zdjęcia (najlepiej portretowego) w terminie do 5 marca 2014 roku.
W związku z ograniczoną ilością miejsc, lista uczestników może być zamknięta wcześniej. O zakwalifikowaniu się na listę zasadniczą będzie decydowała kolejność zgłoszeń.
 
 

Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij