2009 r.

II Konferencja z cyklu TRENDY W NIERCHOMOŚCIACH - "Jutro rynku nieruchomości mieszkaniowych - prognozy na 2010 rok" odbyła się w dniu 25 września 2009 r. w centrum kongresowym hotelu PARK INN w Krakowie.

Konferencja została zorganizowana przez firmę Emmerson S.A. Patronat merytoryczny objęło Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań. Patroni medialni wydarzenia: Domiporta.pl, Dziennik Polski, krakow.pl, The Warsaw Voice, TVM2, POOFA.

Celem konferencji było omówienie aktualnych trendów na rynku nieruchomości i wskazanie najbardziej prawdopodobnego scenariusza prognoz rynkowych na 2010 r. Sytuacja rynkowa i prognozy omawiane były przez analityków, przedstawicieli firm marketingowych i deweloperskich, przedstawicieli firm produkujących materiały budowlane oraz instytucje finansowe.

Konferencja skierowana była do wszystkich uczestników rynku nieruchomości - w szczególności do deweloperów, ale także do firm wykonawczych, analityków, przedstawicieli branży finansowej, środowiska dziennikarzy oraz wszystkich zainteresowanych tym tematem.

Na konferencji obecnych było 150 osób, w tym przedstawiciele wiodących firm związanych z tematyką rynku nieruchomości. Więcej informacji na stronie www.trendywnieruchomosciach.pl


Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij