15 kwietnia 2016 r.

Jesteś tutaj: plNasza działalnośćKonferencjeArchiwum15 kwietnia 2016 r.

Szanowni Państwo,

 

Jest nam bardzo miło zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Konferencji Nowe Wyzwania Rynku Mieszkaniowego - Bariery i możliwosci rozwoju rynku mieszkaniowego w Polsce, która będzie zorganizowana przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań w dniu 15 kwietnia 2016 roku w Krakowie.

 

Rynek mieszkaniowy w ostatnim okresie zmienia się bardzo dynamicznie. Wszyscy potrzebujemy być na bieżąco informowani o kierunkach jego rozwoju, nowych możliwościach wspierania budowy mieszkań i aktualnej sytuacji rynkowej. Sprawdzona formuła panelowa Konferencji pozwoli na ożywioną dyskusję i możliwość poruszania tematów interesujących Uczestników Konferencji.

 

Bariery i możliwości rozwoju rynku mieszkaniowego w Polsce – to temat przewodni tegorocznej Konferencji. Podczas pierwszego modułu – Okrągłego Stołu Mieszkaniowego – omówimy bieżące i możliwe do zrealizowania programy wspierania budownictwa mieszkaniowego. W Module Metropolitalnym, wspólnie z przedstawicielami władz Krakowa, Rzeszowa i Katowic będziemy dyskutować o czynnikach wpływających na rozwój miast i o sposobach poprawy jakości życia w mieście. Konferencja SBDiM to także okazja do dokonania podsumowań i dyskusji o przyszłości rynku mieszkaniowego – w Module Analityczno-Finansowym tradycyjnie uzyskamy najświeższe dane sprzedażowe i dowiemy się, jakie są aktualne warunki finansowania sektora nieruchomości. Dopełnieniem konferencji będzie Moduł Futurystyczny, podczas którego zaprezentujemy Państwu temat wykraczający poza bieżące sprawy biznesowe.


Przygotowując kolejną edycję Konferencji mieliśmy przede wszystkim na celu stworzenie platformy do dyskusji dla wszystkich uczestników rynku mieszkaniowego. Jesteśmy przekonani, że wiedza wyniesiona z Konferencji pozwoli Państwu bardziej efektywnie prowadzić swoje przedsięwzięcia. Dla uczestników Konferencji przygotowaliśmy dwa dodatkowe wydarzenia – prezentacja wybranych inwestycji mieszkaniowych w Krakowie w ramach objazdu oraz wieczorny spektakl teatralny.

 

Zapraszamy na stronę www.konferencja.sbdim.pl  gdzie można zobaczyć zdjęcia oraz wideo relację z Konferencji.


Patronat Honorowy:

Andrzej Adamczyk

Minister Infrastruktury i Budownictwa

Jacek Krupa

Marszałek Województwa Małopolskiego

Jacek Majchrowski

Prezydent Miasta Krakowa


Sponsorzy


Patroni Honorowi


Patroni Medialni


Partnerzy


Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij