2012 r.

24-25 listopada 2012 r. - 96. Krakowska Giełda Domów i MieszkańSerdecznie Państwa zapraszamy
do hali PTG Sokół przy ulicy Piłsudskiego 27 w Krakowie


 
w sobotę 24 listopada od godziny 10:00 do 17:00 oraz w niedzielę 25 listopada od godziny 10:00  do 16:00

wstęp wolnyKrakowskie Giełdy Mieszkaniowe organizowane  przez środowisko deweloperów i  Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań w Hali Sokoła już od około piętnastu lat są  okazją do prezentacji ofert mieszkaniowych na rynku pierwotnym dla wielotysięcznej  rzeszy osób zainteresowanych ich zakupem dla potrzeb własnych, jak i w celach inwestycyjnych.

Gospodarcze, naukowe, kulturowe i historyczne wartości  sprawiają, że w Krakowie chcą mieszkać rodziny związane z nim pokoleniowo, ale i pozostaje tutaj na stałe corocznie wielu absolwentów szkół wyższych oraz coraz liczniej  związują z Krakowem swoje plany zawodowe i życiowe przedstawiciele innych nacji.

Każdy uczestnik Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań przy wejściu otrzyma bezpłatny Katalog Giełdowy zawierający podstawowe informacje o targach, szczegółowy plan stoisk oraz listę wystawców wraz z ich pełnymi danymi teleadresowymi. Katalog giełdowy w formie elektronicznej można również zamówić za pomocą formularza znajdującego się poniżej.

Zapraszamy do Giełdowego Doradztwa Kredytowego - gdzie eksperci, bezpłatnie pomogą w pozyskaniu kredytu na zakup wybranego mieszkania, czy domu.

Życzymy powodzenia w tych ważnych zakupach !

 


W kolejnym roku zapraszamy Państwa do Centrum Targowego Chemobudowy ul. Klimeckiego 14

 

Terminarz Krakowskich Giełd Domów i Mieszkań na rok 2013:

16-17 luty; 06-07 kwiecień; 18-19 maj; 07-08 wrzesień, 23-24 listopad.


 

 

Patroni Honorowi


Patroni Medialni


Partnerzy Medialni


Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij