2009 r.

7-8 lutego 2009 r. - 65. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań


Lutowa Giełda Domów i Mieszkań zgromadziła tłumy potencjalnych nabywców nowych lokali mieszkalnych. A było naprawdę w czym wybierać. Ofertę swą przedstawiło 60 wystawców, z których zasadnicza część, to firmy deweloperskie prowadzące inwestycje na terenie Krakowa i w gminach ościennych. Propozycje mieszkań i domów wszystkich wystawców Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań - luty' 2009 znajdują się na stronach poszczególnych firm, do których linki zamieszczamy poniżej.
Podczas konferencji prasowej, która tradycyjnie towarzyszy każdej giełdzie, został wręczony po raz trzeci, przez Prezesa Stowarzyszenia Tytusa Misiaka dyplom oraz nagroda finansowa w wysokości 5 tysięcy zł dla najlepszego studenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej ufundowana właśnie przez SBDiM. Osobą tą okazał się student V roku – Krystian Krawczyk, który w okresie czterech lat studiów osiągnął najwyższą średnią - 4,92 - z przedmiotów projektowych i budownictwa.
Następnie Redaktor portalu KRN.pl Bartłomiej Burejza poinformował obecnych o jubileuszu 15-lecia obecności na rynku dwutygodnika "Krakowski Rynek Nieruchomości" . „W związku z tym cały bieżący rok będzie czasem nowości, zmian i atrakcyjnych promocji. Przede wszystkim rozszerzamy dział redakcyjny, który obok tekstów o tematyce od lat dobrze znanej naszym czytelnikom, będzie zawierał również autorskie raporty naszych analityków. Dział analiz KRN.pl ma na swoim koncie już ponad 30 raportów dotyczących zarówno Krakowa, jaki i innych polskich miast” – informuje Pan Burejza.

Patroni Honorowi


Patroni Medialni


Partnerzy Medialni


Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij