2008 r.

23-24 luty 2008 r. - 56. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Właśnie zakończyła się 56 Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Impreza odbyła się 23-24 lutego br. tradycyjnie w PTG „Sokół” w Krakowie przy ulicy Piłsudskiego 27. W jednym miejscu i czasie Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań - organizator giełdy – oddał do dyspozycji zwiedzających szerokie grono deweloperów, agencji obrotu nieruchomości i banków. Deweloperzy zaprezentowali aktualne realizacje i planowane inwestycje w Krakowie i okolicach, a banki - atrakcyjne kredyty na zakup, budowę, remont i wykończenie nieruchomości. Niemal lawinowo rośnie liczba uczestników Krakowskiej Giełdy. Przez lata uczestniczyło w niej około 50 podmiotów, a w ostatniej wzięło udział 95 wystawców.
Bardzo duże zainteresowanie ofertami rynku pierwotnego nieruchomości, skłoniło Zarząd Główny Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań do zorganizowania dodatkowych edycji Krakowskiej Giełdy. W tym roku będzie ich aż 9. Pierwsza z nich już się odbyła właśnie w lutym a pozostałe odbędą się e dniach: 05-06 kwietnia, 17-18 maja, 14-15 czerwca, 12-13 lipca, 06-07 września, 18-19 października, 15-16 listopada, 13-14 grudnia. Już teraz serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kolejnych edycjach Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań.
Po raz kolejny została podjęta inicjatywa przyznania dorocznej nagrody w wysokości 5 tysięcy złotych dla najlepszego studenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. W tym roku została wyróżniona studentka piątego roku Pani Diana Stachowicz, która legitymuje się imponującymi osiągnięciami oraz średnią ocen 4,89 za okres czterech lat.

Patroni Honorowi


Patroni Medialni


Partnerzy Medialni


Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij