Aktualności

Jesteś tutaj: plAktualności
Smutna wiadomość

Smutna wiadomość

2021-04-12
W dniu dzisiejszym dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela Jana Bulszy.
Jan był Członkiem Założycielem SBDiM, wieloletnim Członkiem Zwyczajnym, a od ponad dziesięciu lat Członkiem Honorowym naszego Stowarzyszenia. Był inicjatorem i pomysłodawcą Krakowskich Giełd Domów i Mieszkań, które mają już dwudziestotrzyletnią historię. To dzięki Niemu, jako ówczesnemu Prezesowi Miastoprojektu Kraków, w obiekcie tej firmy odbywały się pierwsze edycje naszych targów. Był zawsze życzliwy, zawsze pogodny i dzielący się dobrą radą. Wrażliwy na krzywdę innych i służący pomocą. Gdy tylko pozwalało mu zdrowie i czas, chętnie pojawiał się na wszelkich wydarzeniach Stowarzyszenia. Teraz pozostaje już tylko w naszej dobrej o Nim pamięci.
Webinarium: 2020 rok w wybranych segmentach rynku nieruchomości

Webinarium: 2020 rok w wybranych segmentach rynku nieruchomości

2021-04-08
Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym webinarium, jakie nasze Stowarzyszenie przygotowuje na czwartek 15 kwietnia br. o godzinie 13.00, a jego tematem będzie: 2020 rok w wybranych segmentach rynku nieruchomości (mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym, kamienice, biurowce, grunty).
 
Poszczególne segmenty będą referować eksperci z Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości: Pani Ewelina Wójciak i Panowie: Piotr Krochmal, Krzysztof Bartuś, Jarosław Czerski, Michał Głuszak, Maciej Grabowski i Jarosław Strzeszyński.
 
Webinarium otworzy krótkie wystąpienie Pana Wojciecha Łasuta, Dyrektora Technicznego Wsparcia Sprzedaży firmy Xella Polska Sp. z o.o. - Partnera tego wydarzenia. Tytuł prezentacji: Efektywna budowa na przykładzie produktów Ytong i Silka.
 
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym webinarium, do którego dostęp znajduje się poniżej.
 
https://zoom.us/j/91020106194?pwd=ZXBQa2p1UHNGblp0SElIdHloYU5Hdz09
 
Meeting ID: 910 2010 6194
Passcode: 842812
Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

2021-04-02

Zarząd i Biuro Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań życzą Państwu zdrowych, bezpiecznych i pogodnych Świąt Wielkanocnych w pięknych wiosennych kolorach!

Internetowy marketing dla firm deweloperskich

Internetowy marketing dla firm deweloperskich

2021-04-01

Wszystkich, którzy nie mieli możliwości wziąć udziału w webinarze dotyczącym internetowego marketingu dla firm deweloperskich, zaparszamy do obejrzenia nagrania zamieszczonego na YouTubie.

Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij