Aktualności

Jesteś tutaj: plAktualności
141. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

141. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

2021-09-06

W miniony weekend odbyła się 141. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Tę edycję targów w poszukiwaniu własnego lokum odwiedziło blisko 1400 osób! W sobotnie przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa, podczas której przyznano nagrodę dla najlepszego studenta Wydziału Architektury PK, a firma KONE przedstawiła swoją ofertę w prezentacji "Inteligentne urządzenia i usługi KONE". Odbyła się również debata pod hasłem “Przyszłość rynku mieszkaniowego w Krakowie” z udziałem:

        Piotr Krochmal – Prezes Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości,

        Piotr Legerski – Prezes Zarządu SBDiM,

        Konrad Mitręga – Prezes PrivateBrokers,

        Adrian Potoczek – Wiceprezes Zarządu PZFD O. Kraków,

        Grzegorz Stawowy – Przewodniczący Komisji Planowania Przestrzennego RMK.

        Konferencję poprowadził Jarosław Knap – Sekretarz Zarządu SBDiM

 

Nowi Członkowie i patronat nad konferencją

Nowi Członkowie i patronat nad konferencją

2021-08-18

Podczas posiedzenia Zarządu Głównego SBDiM w dniu 17 sierpnia br. w poczet Członków Stowarzyszenia włączony został Pan Bogusław Maciaś, właściciel Wawel Service, oraz firmy Hydrosolar Sp. z o.o. Małopolska Sp. k. i TDJ SP. z o.o.

Zarząd podjął również decyzję o objęciu patronatem merytorycznym organizowanej przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie konferencji "Współczesne wyzwania gospodarowania nieruchomościami". Konferencja odbędzie się 19-21 września 2021r.

141. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

141. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

2021-07-02

Serdecznie zapraszamy Państwa na 141. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań, która odbędzie się w Hali Cracovii przy Al. Focha 40 w pierwszy powakacyjny weekend: 4-5 września. Jak wynika z opinii wystawców oraz klientów Giełdy, nowe miejsce zostało przez wszystkich bardzo dobrze przyjęte. Targi zostaną zorganizowane z zachowaniem wszelkich niezbędbych zasad bezpieczeństwa, a katalog giełdowy zostanie udostępniony klientom w formie cyfrowej.

Walne Zebranie Członków SBDiM 2021 r.

Walne Zebranie Członków SBDiM 2021 r.

2021-06-25


W dniu wczorajszym odbyło się Zwyczajne Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie SBDiM, podczas którego ustępujący Prezes Pan Marek Bolek podsumował ostatni rok pracy Zarządu, natomiast ustępujący Przewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej Pan Jacek Banaś omówił Sprawozdanie GKR za 2020 rok. W ramach Walnego Zebrania udzielono absolutorium władzom VI kadencji, a następnie zostały wybrane władze Stowarzyszenia na VII kadencję.

Nowym Prezesem SBDiM został Pan Piotr Legerski (Arkada Inwestycje).
Wiceprezesami pozostali nadal: Pan Mariusz Bryksy (Bryksy) i Pani Dorota Koźmińska (DK-Development).
Skarbnikiem Zarządu został Pan Andrzej Rymarczyk (Pracownia Projektowania Architektonicznego).
Sekretarzem Zarządu pozostał również na tę kadencję Pan Jarosław Knap (Krakowska Grupa Multimedialna).
W skład Zarządu weszli jeszcze: Pan Marek Bolek (Smart Apartments), Pani Dagmara Szaflarska-Słowiaczek (Dom-Bud M. Szaflarski) i Pan Grzegorz Szmolke (Start).

Ponadto została wybrana Główna Komisja Rewizyjna w składzie: Pan Lechosław Grochowicz (Awim Inwestycje), Pan Tadeusz Horodyski (Smart Apartments) i Pani Alicja Karolewska (Bryksy).

Gratulujemy nowym władzom i życzymy dużej kreatywności i skuteczności działań.

Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij