Aktualności

Jesteś tutaj: plAktualności
Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

2021-12-22

Zarząd i Biuro SBDiM życzą Państwu Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, a w Nowym Roku zdrowia, szczęścia, dobrej energii i samych sukcesów.

Pożegnanie Stanisława Deńki

Pożegnanie Stanisława Deńki

2021-12-07
Ze smutkiem nasze środowisko przyjęło wiadomość o śmierci wybitnego krakowskiego architekta Stanisława Deńki, autora projektów wielu znakomitych obiektów, m.in. Cricoteki, po której kilka lat temu osobiście oprowadzał członków naszego Stowarzyszenia. Przez Zarząd SBDiM został uhonorowany w 2010 roku pierwszą Nagrodą im. Jacka Michalskiego.
Był dla wielu z nas dobrym kolegą, mentorem i wspaniałym autorytetem.
142. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

142. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

2021-11-22

W najbliższy weekend 27-28 listopada zapraszamy Państwa na ostatnią w tym roku, 142. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań, która odbędzie się w Hali Cracovii przy Al. Focha 40. Targi zostaną zorganizowane z zachowaniem wszelkich niezbędbych zasad bezpieczeństwa, a katalog giełdowy zostanie udostępniony klientom w formie cyfrowej. Po bezpłatny bilet wstępu zapraszamy na stronę wydarzenia: www.gielda.sbdim.pl

Nowy Członek Zwyczajny SBDiM

Nowy Członek Zwyczajny SBDiM

2021-11-19

Podczas posiedzenia Zarządu Głównego SBDiM w dniu 18.11. w poczet Członków Zwyczajnych Stowarzyszenia włączony został Pan Marek Lesicki, Wiceprezes Okland Developer Sp. z o.o.

Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij