WERDYKT W KONKURSIE
O TYTUŁ KRAKOWSKIEGO MIESZKANIOWEGO DEWELOPERA ROKU 2006 I NAGRODĘ ZŁOTEGO SOKOŁA

Tytuł „Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2006” i nagroda „Złotego Sokoła” otrzymali:


Verona Building za:


Inter-Bud Developer za:


Convector Development (Zarosie 25-27) za:


Wyróżnienia otrzymali:


Proins S.A (Krupnicza 7) za właściwe podejście do kształtowania zabudowy w tkance śródmiejskiej wyrażoną organizacją przestrzenno-funkcjonalną zespołu i udaną próbę połączenia współczesnej architektury z rewaloryzowaną kamienicą.


Geo Mieszkanie i Dom (Korzeniowskiego 27) za udaną próbę stworzenia niewielkiego zespołu mieszkaniowego o interesującym wyrazie architektonicznym w dostępnej cenie w prestiżowej lokalizacji miasta.


J & J Developer (Miłkowskiego 11) za udaną próbę osiągnięcia wysokiego standardu budynku dla nabywców o średnich dochodach, wyrażającą się ekskluzywnym wykończeniem przestrzeni wspólnych w dużym budynku wielorodzinnym.


Tętnowski Development (Wrocławska 43) za stworzenie czytelnego znaku architektonicznego w kształtowaniu pierzei ulicy poprzez atrakcyjną formę przestrzenną bryły budynku uformowaną wokół przestronnego, luksusowego wnętrza klatki schodowej i wysoką jakość wykończenia elewacji budynku.


Dom-Bud M. Szaflarski, A. Chlebowski (Łokietka 21 b) za udaną realizację kameralnego budynku mieszkalnego w dobrej lokalizacji w połączeniu wysokim standardem wykończenia przy niewysokiej cenie.

 

Firmy zgłoszone do konkursu są oceniane według następujących kryteriów: