Convector Development


Istnieje od roku 1998. Jej działalność jest związana przede wszystkim z budową i sprzedażą mieszkań, domów oraz lokali użytkowych. Do tej pory zrealizowała obiekty wielorodzinne przy ulicach  Tuchowskiej, Kordiana oraz Łużyckiej. Kierując sie potrzebami nabywców mieszkań i domów utworzyła własny dział aranżacji wnętrz,  co pozwala na realizację obiektów mieszkalnych zgodnie z upodobaniami i oczekiwaniami klientów.

 

Zespół Domów Jednorodzinnych przy ul. Zarosie 25-27

Zgłoszone do konkursu  osiedle Zarosie, zaprojektowane przez pracownię „A&E Plus”, tworzy zamknięty kompleks 17 domów jednorodzinnych wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej. Na terenie o powierzchni 1,08 ha powstał atrakcyjny pod względem architektonicznym, kameralny zespół mieszkalny, monitorowany, z niewielkim placem zabaw. Inwestor, kierując się chęcią podwyższenia atrakcyjności inwestycyjnej, realizował wszystkie domy jednocześnie. Budynki, bardzo starannie wykończone, zostały zbudowane z wysokiej klasy materiałów budowlanych. Osiedle, które jest w całości ogrodzone i monitorowane, zostało bardzo dobrze wkomponowane w otoczenie.

Dom-Bud

Budynki realizowane przez Dom-Bud (firma zbudowała do tej pory ponad 1400 mieszkań i mana swoim koncie m.in. nagrodę SARP oraz tytuł „Mistera Krakowa 2002”) wykonane są w technologii tradycyjnej. Dom-Bud, który powstał w roku 1991, prowadzi szeroko zakrojoną działalność, obejmującą nie tylko wykonawstwo robót budowlanych, ale również projektowanie i zarządzanie nieruchomościami.  W realizacji inwestycji wykorzystuje głównie własne środki – sprzęt, transport i jednostki instalacyjne. Do tej pory wybudowała m.in. 15 budynków wielorodzinnych przy ul. Radzikowskiego, segmenty przy ul. Dobrego Pasterza i stylową kamienicę „Dom pod Basztą” przy ul. Skawińskiej.


Budynek Wielorodzinny przy ul. Łokietka 21B
Do konkursu firma Dom-Bud zgłosiła trzykondygnacyjny budynek z 36 mieszkaniami, zaprojektowany przez PA „Linia”. Obiekt ten został zrealizowany w technologii tradycyjnej. W mieszkaniach znajduje się m.in. stolarka okienna drewniana i antywłamaniowe drzwi wejściowe. Obiekt jest w pełni opomiarowany, ma instalację internetową, domofonową i alarmową.  W jego przyziemiu znajdują się garaże jedno- i dwustanowiskowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia  gospodarcze i techniczne. Najnowsza inwestycja Dom-Budu położona jest w zacisznym miejscu dawnej dzielnicy Krowodrza i sąsiaduje z urokliwym, pełnym zieleni skwerem.

12345678