Terminarz targów

Jesteś tutaj: Nasza działalnośćGiełdy Domów i MieszkańTerminarz targów
3-4 lutego 2018 r. - 126. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

 

W dniach 3-4 lutego w Centrum Targowym Chemobudowa przy ulicy Klimeckiego 14 odbyła się 126. już edycja Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań, rozpoczynająca cykl sześciu edycji targowych zaplanowanych na ten rok przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

Giełdę odwiedziła wyjątkowo liczna grupa klientów – tylko na bezpłatne wejściówki (dostępne na stronie wydarzenia: www.gielda.sbdim.pl) weszło aż 1167 osób, co potwierdza nieustające zainteresowanie zakupami mieszkań i domów w Krakowie.

Podczas sobotniej konferencji giełdowej zaprezentowane zostały zmiany w podatkach od 2018 roku oraz plany inwestycyjne i infrastrukturalne Miasta Kraków na najbliższy rok. Na zakończenie konferencji wyświetlono film, będący krótką relacją z pierwszej debaty z cyklu "Stwórzmy razem dobre miasto", na temat urbanistyki Krakowa, którą SBDiM przeprowadziło w dniu 18 stycznia br. z przedstawicielami władz Krakowa, samorządu lokalnego, deweloperów i architektów oraz ruchów miejskich.

Z kolei podczas prelekcji dedykowanych klientom giełdy goście mieli możliwość wysłuchać wykładów prowadzonych przez analityków rynku mieszkaniowego oraz ekspertów finansowych – otrzymali zestaw porad dotyczących zakupu mieszkania, zapoznali się z istotnym dokumentem, jakim jest prospekt deweloperski, a także dowiedzieli się, co nowego czeka nas na rynku kredytów hipotecznych w 2018 roku.

Kolejna Krakowska Giełda Domów i Mieszkań odbędzie się już 7-8 kwietnia br. Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji oraz darmową wejściówkę na targi można znaleźć na stronie wydarzenia: www.gielda.sbdim.pl

 

Kolejne edycje targów w 2018 roku:

 

  • 7-8 kwietnia
  • 26-27 maja
  • 8-9 września
  • 13-14 października
  • 24-25 listopada

 

 

 

Patroni Honorowi


Patroni Medialni


Partnerzy Medialni


Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij