Nasi partnerzy

Jesteś tutaj: plNasi partnerzy
Krakowski Rynek Nieruchomości

Krakowski Rynek Nieruchomości


Dwutygodnik „Krakowski Rynek Nieruchomości” ukazuje się nieprzerwanie od 1994 roku i jest niekwestionowanym liderem na rynku. Zawiera prezentacje ofert z rynku pierwotnego, oferty biur nieruchomości i ogłoszenia osób prywatnych.

Na łamach dwutygodnika ukazują się również artykuły dotyczące prawnych i finansowych aspektów funkcjonowania branży nieruchomości, bieżące informacje i relacje z najważniejszych wydarzeń zarówno na krakowskim, jak i na ogólnopolskim rynku nieruchomości, wywiady z przedsiębiorcami oraz osobami reprezentującymi związane z rynkiem nieruchomości organizacje, a także wykaz podstawowych wskaźników dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Wśród autorów, z którymi współpracuje „Krakowski Rynek Nieruchomości”, są m.in.: pracownicy naukowi Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego, prawnicy, finansiści.

Pismo jest adresowane do następujących grup odbiorców: deweloperów, pośredników nieruchomości, zarządców, administratorów, rzeczoznawców, architektów, przedsiębiorców budowlanych, producentów i dostawców materiałów budowlanych, kancelarii prawnych, banków, instytucji finansowych, firm ubezpieczeniowych, a przede wszystkim osób zamierzających kupić, sprzedać lub wybudować dom, lokal użytkowy czy mieszkanie.
Dwutygodnik jest dystrybuowany na obszarze województwa małopolskiego oraz w dużych miastach na terenie całej Polski. Jego średni nakład wynosi 6000 egzemplarzy.

Redakcja nie ogranicza się jedynie do tworzenia czasopisma, ale współuczestniczy w organizacji rynku nieruchomości i animuje związane z tym rynkiem istotne wydarzenia – od kilku lat na przykład jest patronem medialnym Krakowskich Giełd Domów i Mieszkań organizowanych przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań (SBDiM) oraz corocznych konferencji organizowanych przez Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości, obejmuje patronatem medialnym również różnego rodzaju konferencje związane z rynkiem budowlanym i inwestycyjnym odbywające się na terenie Krakowa.
Redakcja „Krakowskiego Rynku Nieruchomości” otrzymała również dyplom Kongresu Budownictwa przyznawany pismom z branży budowlanej.

 

www.dwutygodnik.krn.pl

krn.pl

krn.pl


www.krn.pl

 

 

Małopolski Przegląd Nieruchomości

Małopolski Przegląd Nieruchomości


"Małopolski Przegląd Nieruchomości" jest miesięcznikiem wydawanym z sukcesem od 2001 r.
Jako jedyny magazyn o nieruchomościach na małopolskim rynku ma redakcyjny charakter i zatrudnia zarówno dziennikarzy jak i publicystów branżowych.

 

Co to oznacza w praktyce? Mamy świadomość, że podstawowym odbiorcą naszej gazety jest osoba chcąca dokonać zakupu domu lub mieszkania. Dlatego w każdym wydaniu oprócz prezentacji nowości rynku pierwotnego i tematyki z zakresu budownictwa zamieszczamy również analizy, porady i felietony. Relacjonujemy wydarzenia związane z rynkiem nieruchomości. Szczególną staranność przykładamy do strony graficznej. Od lipca bieżącego roku pismo może się pochwalić nowym layoutem stworzonym przez studio graficzne wcześniej przygotowujące takie tytuły jak "Sukces" czy "Przekrój".


Wszystkie te elementy sprawiają, że “Małopolski Przegląd Nieruchomości” to kompleksowe źródło informacji o lokalnym rynku nieruchomości pierwotnych, niezbędnik wiedzy dla każdego, kto ma przed sobą perspektywę zakupu mieszkania domu lub nieruchomości komercyjnej.

 

www.firma.kgm.pl

Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej

Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej


Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej rozpoczęło swoją działalność w styczniu 2010 roku. Genezą powstania MCEB było dostrzeżenie przez Grupę ATTIC potrzeb szkoleniowych płynących z sektora budowlanego.

Centrum dostarcza wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne konieczne do technologicznego rozwoju firm, wzmacniania pozycji biznesowej oraz budowania przewagi konkurencyjnej.

MCEB dysponuje unikalną na skalę regionu Salą Pokazów Praktycznych, nowoczesną salą konferencyjną oraz specjalistycznym zapleczem logistyczno-magazynowym.

Kraków 30-394, ul. Skotnicka 252a 

 

www.mceb.pl

Miasto Kraków

Miasto Kraków


Polski Związek Firm Deweloperskich

Polski Związek Firm Deweloperskich


Polski Związek Firm Deweloperskich jest związkiem pracodawców skupiających, największych deweloperów działających na rzecz rozwoju rynku mieszkaniowego w Polsce.

Tworząc silne środowisko deweloperskie Związek wzmacnia i chroni pozytywny wizerunek branży oraz wspiera rozwiązania prawne sprzyjające rozwojowi rynku budownictwa mieszkaniowego. PZFD proponuje rozwiązania, upraszczające procedury prawa zagospodarowania przestrzennego, prawa budowlanego i finansowego oraz pozostałych aktów prawnych wpływających na działalność deweloperską.

Polski Związek Firm Deweloperskich działa od maja 2002 roku. Obecnie skupia ponad 100 firm, mających decydujący udział w rynku. Jest członkiem Europejskiej Unii Deweloperów (UEPC), największej organizacji zrzeszającej europejskich przedstawicieli branży.

W ramach realizacji misji, którą jest upowszechnianie prawa każdej rodziny do własnego mieszkania Polski Związek Firm Deweloperskich przy udziale Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta opracował Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach klient – deweloper, obowiązujący wszystkich członków PZFD.

 

www.pzfd.pl

Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij