Nasi partnerzy

Jesteś tutaj: plNasi partnerzy
Centrum AMRON

Centrum AMRON


Centrum AMRON to ośrodek analityczno-badawczy profesjonalnie specjalizujący się w zagadnieniach związanych z rynkiem nieruchomości, działający w ramach struktury organizacyjnej Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o. Centrum AMRON zostało powołane do obsługi i rozwoju Systemu Analiz i Monitorowania Rynku Obrotu Nieruchomościami – jedynej w Polsce ogólnopolskiej bazy danych o cenach i wartościach nieruchomości wyposażonej w zaawansowane funkcjonalności raportujące i analityczne.

Prócz standardowego i podstawowego obszaru obsługi i rozwoju bazy danych Centrum AMRON świadczy również usługi w obszarze analityczno-badawczym, publikując cykliczne, standardowe raporty o rynku nieruchomości, jak również specjalistyczne raporty opracowywane na indywidualne zamówienie, dotyczące ściśle określonego segmentu rynku, lokalizacji i przedziału czasowego. Od początku roku 2014 działa kolejny obszar działalności Centrum AMRON – obsługa i weryfikacja wycen nieruchomości zlecanych przez banki na potrzeby kredytowania hipotecznego.


www.amron.pl
 

dominium.pl

dominium.pl


Dominium.pl to pierwszy w Krakowie i jeden z pierwszych w Polsce internetowych serwisów mieszkaniowych, działający od 1999 roku. Dzięki wieloletniej obecności na lokalnym rynku nieruchomości nawiązaliśmy współpracę z większością inwestorów i dużą grupą wiodących biur nieruchomości.

Szeroka baza ofert z rynku pierwotnego i wtórnego powoduje, że każdego roku odwiedzają nas setki tysięcy osób zainteresowanych krakowskim rynkiem mieszkaniowym. Naszą misją jest przekazywanie obiektywnej informacji o ofercie i sytuacji na rynku nieruchomości. Od kilku lat współtworzymy doroczne raporty z rynku nieruchomości, publikowane przez UM Krakowa.

 

www.dominium.pl

Domiporta.pl

Domiporta.pl


Serwis Domiporta.pl został uruchomiony w lipcu 2006 roku. Wcześniej funkcjonował pod nazwą Trader.pl - obecnie nazwą całej spółki, w której skład wchodzą również inne serwisy ogłoszeniowe. Słowo "Domiporta" to po łacinie ślimak. Jest to dobra nazwa dla serwisu nieruchomościowego, ponieważ ślimak jest symbolem posiadania własnego domu.

Domiporta.pl jest jednym z najpopularniejszych internetowych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Jako część grupy Gazeta.pl, ma możliwość promowania ogłoszeń również w serwisach partnerskich - dzięki temu dociera do szerokiego grona użytkowników, dodatkowo zwiększając widoczność i dostępność ofert.

Emmerson Dział Analiz

Emmerson Dział Analiz


Analitycy rynku nieruchomości Działu Badań i Analiz Emmerson łączą znajomość nowoczesnych narzędzi badawczych z obszerną wiedzą i doświadczeniem, zdobywanym od początku istnienia nowoczesnego rynku nieruchomości w Polsce.

Dzięki wieloletniej działalności dysponujemy wszechstronną wiedzą na temat polskiego rynku nieruchomości. Klientom indywidualnym, firmom i instytucjom oferujemy raporty o lokalnym rynku, bazy danych, analizy projektów inwestycyjnych i konsultacje. Dysponujemy danymi porównawczymi z różnych etapów rozwoju rynku i różnych jego segmentów. Bogate archiwum transakcyjne oraz stała współpraca z innymi działami firmy EMMERSON zapewniają naszym klientom najbardziej aktualne opracowania.
Prowadzimy regularny monitoring wszystkich inwestycji mieszkaniowych (zarówno wielorodzinnych, jak i jednorodzinnych) realizowanych na terenie największych aglomeracji w Polsce. Posiadamy wiedzę na temat aktualnie realizowanych i planowanych projektów komercyjnych.
Oprócz standardowych raportów przedstawiających kompleksową analizę całych rynków, oferujemy wyciągi z aktualizowanych baz danych z najważniejszymi informacjami o deweloperach i projektach deweloperskich, a także opracowania przygotowywane pod kątem konkretnych wymagań inwestorów.

 

www.emmerson.pl

Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl

Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl


Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl zrzesza analityków i rzeczoznawców majątkowych, wykonujących usługi konsultingowe w zakresie rynku nieruchomości głównie na terenie Małopolski, Dolnego i Górnego Śląska ale też w innych obszarach kraju.

Misją Instytutu są badania rynku nieruchomości oraz promocja usług w zakresie analiz i doradztwa na tym rynku.
Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl jest m.in. współautorem corocznych raportów „Krakowski Rynek Nieruchomości” przygotowanych dla Urzędu Miasta Krakowa. Jest również organizatorem cyklicznych dorocznych konferencji, adresowanych przede wszystkim do przedstawicieli biznesu, banków i administracji lokalnej, podczas których jego członkowie prezentują analizy i raporty podsumowujące sytuację poszczególnych lokalnych rynków nieruchomości. Instytut przygotowuje również szczegółowe raporty analityczne na zlecenie sektorów bankowego i finansowego oraz klientów instytucjonalnych. Instytut jest także doradcą rynku nieruchomości dla samorządów dużych miast m.in. w zakresie kierunków zmian planistycznych a także dla wiodących spółek publicznych.
Członkowie Instytutu od 8 lat prowadzą program badawczy, który obejmuje monitorowanie informacji o cenach nieruchomości na terenie Małopolski. Instytut jako jedyny małopolski ośrodek tego typu prowadzi własne badania rynkowe oparte na danych pochodzących z rzeczywistych transakcji rynkowych (ponad 150.000 transakcji), a nie tylko z internetowych ofert.
Członkami Instytutu są najlepsi analitycy i doradcy rynku nieruchomości w Małopolsce, w tym rzeczoznawcy majątkowi, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomości, ekonomiści, doradcy podatkowi, prawnicy, geodeci, inspektorzy nadzoru, architekci, leśnicy i inżynierowie środowiska. Wśród członków instytutu jest wielu pracowników naukowych.

 

www.mrn.pl

Krakowska Giełda Mieszkań

Krakowska Giełda Mieszkań


Portal Krakowska Giełda Mieszkań (KGM.pl) jest platformą łącząca sprzedających i kupujących nieruchomości. Użytkownicy obok  ofert rynku pierwotnego znajdą tu rzetelne informacje na temat bieżących wydarzeń z rynku oraz wypowiedzi ekspertów.
 

Rozbudowana cześć redakcyjna zawiera porady z zakresu prawa, finansów czy architektury dla osób zainteresowanych inwestycją w nową nieruchomość. Intuicyjny, łatwy w obsłudze interface sprawia, że portal cieszy się systematycznie rosnącą liczbą użytkowników.

 

www.KGM.pl

Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij