Nasi partnerzy

Jesteś tutaj: Nasi partnerzy
dominium.pl

dominium.pl


Dominium.pl to pierwszy w Krakowie i jeden z pierwszych w Polsce internetowych serwisów mieszkaniowych, działający od 1999 roku. Dzięki wieloletniej obecności na lokalnym rynku nieruchomości nawiązaliśmy współpracę z większością inwestorów i dużą grupą wiodących biur nieruchomości.

Szeroka baza ofert z rynku pierwotnego i wtórnego powoduje, że każdego roku odwiedzają nas setki tysięcy osób zainteresowanych krakowskim rynkiem mieszkaniowym. Naszą misją jest przekazywanie obiektywnej informacji o ofercie i sytuacji na rynku nieruchomości. Od kilku lat współtworzymy doroczne raporty z rynku nieruchomości, publikowane przez UM Krakowa.

 

www.dominium.pl

Dziennik Polski

Dziennik Polski


Emmerson Dział Analiz

Emmerson Dział Analiz


Analitycy rynku nieruchomości Działu Badań i Analiz Emmerson łączą znajomość nowoczesnych narzędzi badawczych z obszerną wiedzą i doświadczeniem, zdobywanym od początku istnienia nowoczesnego rynku nieruchomości w Polsce.

Dzięki wieloletniej działalności dysponujemy wszechstronną wiedzą na temat polskiego rynku nieruchomości. Klientom indywidualnym, firmom i instytucjom oferujemy raporty o lokalnym rynku, bazy danych, analizy projektów inwestycyjnych i konsultacje. Dysponujemy danymi porównawczymi z różnych etapów rozwoju rynku i różnych jego segmentów. Bogate archiwum transakcyjne oraz stała współpraca z innymi działami firmy EMMERSON zapewniają naszym klientom najbardziej aktualne opracowania.
Prowadzimy regularny monitoring wszystkich inwestycji mieszkaniowych (zarówno wielorodzinnych, jak i jednorodzinnych) realizowanych na terenie największych aglomeracji w Polsce. Posiadamy wiedzę na temat aktualnie realizowanych i planowanych projektów komercyjnych.
Oprócz standardowych raportów przedstawiających kompleksową analizę całych rynków, oferujemy wyciągi z aktualizowanych baz danych z najważniejszymi informacjami o deweloperach i projektach deweloperskich, a także opracowania przygotowywane pod kątem konkretnych wymagań inwestorów.

 

www.emmerson.pl

Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl

Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl


Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl zrzesza analityków i rzeczoznawców majątkowych, wykonujących usługi konsultingowe w zakresie rynku nieruchomości głównie na terenie Małopolski, Dolnego i Górnego Śląska ale też w innych obszarach kraju.

Misją Instytutu są badania rynku nieruchomości oraz promocja usług w zakresie analiz i doradztwa na tym rynku.
Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl jest m.in. współautorem corocznych raportów „Krakowski Rynek Nieruchomości” przygotowanych dla Urzędu Miasta Krakowa. Jest również organizatorem cyklicznych dorocznych konferencji, adresowanych przede wszystkim do przedstawicieli biznesu, banków i administracji lokalnej, podczas których jego członkowie prezentują analizy i raporty podsumowujące sytuację poszczególnych lokalnych rynków nieruchomości. Instytut przygotowuje również szczegółowe raporty analityczne na zlecenie sektorów bankowego i finansowego oraz klientów instytucjonalnych. Instytut jest także doradcą rynku nieruchomości dla samorządów dużych miast m.in. w zakresie kierunków zmian planistycznych a także dla wiodących spółek publicznych.
Członkowie Instytutu od 8 lat prowadzą program badawczy, który obejmuje monitorowanie informacji o cenach nieruchomości na terenie Małopolski. Instytut jako jedyny małopolski ośrodek tego typu prowadzi własne badania rynkowe oparte na danych pochodzących z rzeczywistych transakcji rynkowych (ponad 150.000 transakcji), a nie tylko z internetowych ofert.
Członkami Instytutu są najlepsi analitycy i doradcy rynku nieruchomości w Małopolsce, w tym rzeczoznawcy majątkowi, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomości, ekonomiści, doradcy podatkowi, prawnicy, geodeci, inspektorzy nadzoru, architekci, leśnicy i inżynierowie środowiska. Wśród członków instytutu jest wielu pracowników naukowych.

 

www.mrn.pl

Krakowska Giełda Mieszkań

Krakowska Giełda Mieszkań


Portal Krakowska Giełda Mieszkań (KGM.pl) jest platformą łącząca sprzedających i kupujących nieruchomości. Użytkownicy obok  ofert rynku pierwotnego znajdą tu rzetelne informacje na temat bieżących wydarzeń z rynku oraz wypowiedzi ekspertów.
 

Rozbudowana cześć redakcyjna zawiera porady z zakresu prawa, finansów czy architektury dla osób zainteresowanych inwestycją w nową nieruchomość. Intuicyjny, łatwy w obsłudze interface sprawia, że portal cieszy się systematycznie rosnącą liczbą użytkowników.

 

www.KGM.pl

Krakowski Rynek Nieruchomości

Krakowski Rynek Nieruchomości


Dwutygodnik „Krakowski Rynek Nieruchomości” ukazuje się nieprzerwanie od 1994 roku i jest niekwestionowanym liderem na rynku. Zawiera prezentacje ofert z rynku pierwotnego, oferty biur nieruchomości i ogłoszenia osób prywatnych.

Na łamach dwutygodnika ukazują się również artykuły dotyczące prawnych i finansowych aspektów funkcjonowania branży nieruchomości, bieżące informacje i relacje z najważniejszych wydarzeń zarówno na krakowskim, jak i na ogólnopolskim rynku nieruchomości, wywiady z przedsiębiorcami oraz osobami reprezentującymi związane z rynkiem nieruchomości organizacje, a także wykaz podstawowych wskaźników dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Wśród autorów, z którymi współpracuje „Krakowski Rynek Nieruchomości”, są m.in.: pracownicy naukowi Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego, prawnicy, finansiści.

Pismo jest adresowane do następujących grup odbiorców: deweloperów, pośredników nieruchomości, zarządców, administratorów, rzeczoznawców, architektów, przedsiębiorców budowlanych, producentów i dostawców materiałów budowlanych, kancelarii prawnych, banków, instytucji finansowych, firm ubezpieczeniowych, a przede wszystkim osób zamierzających kupić, sprzedać lub wybudować dom, lokal użytkowy czy mieszkanie.
Dwutygodnik jest dystrybuowany na obszarze województwa małopolskiego oraz w dużych miastach na terenie całej Polski. Jego średni nakład wynosi 6000 egzemplarzy.

Redakcja nie ogranicza się jedynie do tworzenia czasopisma, ale współuczestniczy w organizacji rynku nieruchomości i animuje związane z tym rynkiem istotne wydarzenia – od kilku lat na przykład jest patronem medialnym Krakowskich Giełd Domów i Mieszkań organizowanych przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań (SBDiM) oraz corocznych konferencji organizowanych przez Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości, obejmuje patronatem medialnym również różnego rodzaju konferencje związane z rynkiem budowlanym i inwestycyjnym odbywające się na terenie Krakowa.
Redakcja „Krakowskiego Rynku Nieruchomości” otrzymała również dyplom Kongresu Budownictwa przyznawany pismom z branży budowlanej.

 

www.dwutygodnik.krn.pl

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij