Wykaz Członków Wspierających

Jesteś tutaj: plCzłonkostwoWykaz Członków Wspierających

 

PHINANCE S.A.

PHINANCE S.A.


31-534 Kraków, ul. Daszyńskiego 30/12

tel. 695 340 148

Członek wspierający SBDiM od 02.2014 r.

PM-DEVELOPMENT

PM-DEVELOPMENT


Paweł Mleko

ul.Słomiana 14/2
30-316 Kraków

Członek wspierajacy SBDiM od 02.2014 r.

PRIVATE BROKERS DORADCY FINANSOWI SP. Z O.O.

PRIVATE BROKERS DORADCY FINANSOWI SP. Z O.O.


ul. Kapelanka 13A, 30-347 Kraków

tel.  12 637 16 69

Private Brokers jest jedną z najprężniej działających i najszybciej rozwijających się firm doradztwa finansowego. Podstawowym zakresem działania firmy są kredyty hipoteczne. Powstała głównie w odpowiedzi na potrzeby rynku pierwotnego. Specjalizacja w  tym właśnie segmencie wynika z przekonania, iż finansowanie nieruchomości jest, obok działań biura sprzedaży i celnej reklamy, kluczem do skutecznej sprzedaży mieszkań. Trwała współpraca z konkretnym developerem daje doskonałą znajomość kwestii prawnych jego inwestycji, zaawansowania prac czy specyfiki działania firmy. Dzięki temu pracownicy PrivateBrokers z łatwością dobierają rozwiązania finansowe najodpowiedniejsze na przykład dla danego etapu budowy. Private Brokers to ogniwo łączące developera, klienta oraz wszystkie banki działające na rynku. Za sprawą tego rozwiązania, zarówno klienci jak i partnerzy, mogą zaoszczędzić czas związany z licznymi formalnościami.  Zyskują przy tym nie tylko komfort, ale też pewność, że procedury zostaną wypełnione w sposób profesjonalny, a wybrany kredyt będzie najtańszym na rynku. Godne podkreślenia jest też to, że klient podczas całego procesu nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą.


Drugą sferą działalności firmy są kredyty inwestycyjne. Dzięki znajomości rynku oraz współpracy z 36 bankami wspiera developerów w uzyskaniu finansowania inwestycji budowlanych, przyjmując na siebie wszystkie formalności związane z przygotowaniem biznesplanu i niezbędnych dokumentów. Developerzy, którzy współpracują z PrivateBrokers mogą nie tylko uzyskać pomoc przy samym finansowaniu, ale także zasięgnąć aktualnych informacji z rynku bankowego, jak również szczegółowych opinii na temat własnej inwestycji w kontekście tego sektora.  


Zespół PrivateBrokers tworzą ludzie posiadający najczęściej kilkunastoletnie doświadczenie na rynku hipotecznym, wiedzę z dziedziny finansów i ogromną pasję, która pozwala na ciągłe doskonalenie własnych umiejętności. Suma tych doświadczeń, nowatorskich procedur oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły, daje 97% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów dla naszych klientów i stanowi swego rodzaju fenomen w branży bankowej.

 

Członek wspierający Stowarzyszenia od 02.2009 r.

PROBUS DACZYŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

PROBUS DACZYŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA


ul. Legendy 4

30-147 Kraków

tel. 12 633 53 83

Firma PROBUS powstała w 2008 r. Ideą firmy jest budowa mieszkań w niewielkich, kameralnych budynkach, których zaletą jest wyjątkowa lokalizacja, niebanalne rozwiązania projektowe oraz najwyższy standard wykończenia. Pierwszą inwestycją, w której udało się zrealizować powyższe założenia jest Willa Starowolska, położona przy ul. Starowolskiej 19A w Krakowie.

 

Członek wspierający Stowarzyszenia od 10.2009 r.

PROINS S.A.

PROINS S.A.


30-544 Kraków, ul. Wapienna 2

tel. 12 656 11 22

 

Członek wspierający Stowarzyszenia od 06.2005 r.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-HANDLOWO-TRANSPORTOWE EDMUND LEŚ

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-HANDLOWO-TRANSPORTOWE EDMUND LEŚ


32-800 Brzesko, ul. Solskiego 14a

tel. 14 686 33 70

 

Członek wspierający Stowarzyszenia od 08.2008 r.

Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij