Wykaz Członków Wspierających

Jesteś tutaj: plCzłonkostwoWykaz Członków Wspierających

 

OKLAND DEVELOPER SP. Z O.O.

OKLAND DEVELOPER SP. Z O.O.


30-383 Kraków, ul. Skośna 12

tel. 12 654 83 83

Firma Okland Developer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 2005 roku na solidnych podstawach aktywnego uczestnictwa w procesach budowlanych, doskonałej znajomości rynku i co najważniejsze, budowlanym doświadczeniu kadry. W 2010 roku, po zrealizowaniu inwestycji przy ul. Strzelców i ul. Lubostroń, działalność została zawieszona i wznowiona w 2011 roku, po przygotowaniu kolejnych inwestycji. Firma specjalizuje się w średniej wielkości inwestycjach - buduje kameralne budynki z niedużymi mieszkaniami w przystępnej cenie, jednym słowem - małe i tanie mieszkania w Krakowie.

 

Członek wspierający Stowarzyszenia od 05.2013 r.

ORION INVESTMENT SPÓŁKA AKCYJNA

ORION INVESTMENT SPÓŁKA AKCYJNA


30-701 Kraków, ul. Przemysłowa 13

tel. 12 357 77 78

Członek wspierający Stowarzyszenia od 10.2008 r.

PBIOT FRONTON SP. Z O.O.

PBIOT FRONTON SP. Z O.O.


30-001 Kraków, ul. Kamienna 19

tel. 12 633 91 33

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego FRONTON Sp. z o.o. jest firmą dewelopersko - budowlaną powstałą w 1989 r , mającą na swoim koncie wybudowanych ponad 5000 mieszkań. Główną gałęzią działalności spółki jest realizacja własnych inwestycji mieszkaniowych. Wysoka pozycję firmy na rynku mieszkaniowym potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia.

 

Członek wspierający Stowarzyszenia od 06.2005 r.

PERFECT HOME DEVELOPMENT SP. Z O.O

PERFECT HOME DEVELOPMENT SP. Z O.O


31-047 Kraków, ul. Sarego 7

Tel. 12 356 52 46

Firma założona została w 2008 roku w celu realizacji inwestycji deweloperskich na terenie miasta Krakowa. Do tej pory zrealizowaliśmy dwa etapy osiedla mieszkaniowego przy ul. Petrażyckiego w Krakowie (~100 mieszkań). Obecnie realizujemy ostatni trzeci etap tej inwestycji oraz osiedle mieszkaniowe przy ul. Wąwozowej w Krakowie. W roku 2011 planujemy rozpocząć realizację kolejnych dwóch projektów inwestycyjnych.

 

Członek wspierający Stowarzyszenia od 04.2011 r.

PEWA-PROJEKT S.C.

PEWA-PROJEKT S.C.


M.PILCH, Ł.PILCH, PEWA PROJEKT SP. Z O.O.

30-538 Kraków, ul. Parkowa 15/5

tel. 12 296 20 10

Członek Wspierający SBDiM od 12.2016 r.

PGE Energia Ciepła S.A.

PGE Energia Ciepła S.A.


Oddział nr 1 w Krakowie
31-587 Kraków, ul. Ciepłownicza 1
tel. 12  646-63-33

PGE Energia Ciepła Oddział nr 1 w Krakowie czyli krakowska elektrociepłownia to największy z trzech dostawców ciepła do miejskiego systemu ciepłowniczego Krakowa. Poza wytwarzaniem ciepła, firma zajmuje się również produkcją energii elektrycznej w jednym procesie technologicznym, zwanym skojarzeniem lub kogeneracją. W porównaniu z oddzielnym wytwarzaniem ciepła w ciepłowni i energii elektrycznej w elektrowni kondensacyjnej, proces gospodarki skojarzonej daje ponad dwa razy większą sprawność instalacji, a dzięki temu duże oszczędności paliw energetycznych. Dzięki pracy w kogeneracji oraz ciągłemu inwestowaniu w instalacje proekologiczne uzyskujemy również efekt w postaci ograniczenia emisji szkodliwych zanieczyszczeń do atmosfery. Odbiorcami ciepła z tego źródła są mieszkańcy miasta oraz firmy i instytucje, których siedziby zlokalizowane są w obszarze zasilania z miejskiej sieci ciepłowniczej.
Partnerskie relacje z Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej  w Krakowie oraz ścisła współpraca z władzami samorządowymi pozwalają Spółce wspierać inwestorów w zakresie przyłączeń do miejskiej sieci ciepłowniczej i wdrażania programu kompleksowego wykorzystania ciepła sieciowego. Na życzenie klienta pracownicy PGE Energia Ciepła uzyskują informacje dotyczące możliwości i warunków przyłączenia, przygotowują analizy techniczno-ekonomiczne przedsięwzięć i udzielają wsparcia merytorycznego w trakcie realizacji inwestycji.
Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij