Wykaz Członków Wspierających

Jesteś tutaj: plCzłonkostwoWykaz Członków Wspierających

 

3D INWESTYCJE SP. Z O.O.

3D INWESTYCJE SP. Z O.O.


30-214 Kraków, ul. Józefa Korzeniowskiego 36

tel. 12 263 64 17

Spółka 3D-Inwestycje Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2005 roku. Założycielami Spółki są arch. Paweł Koperski i arch. Witold Padlewski. Spółka działa w grupie kilku spółek celowych, prowadzących działalność związaną z przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych. 3D-inwestycje Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy 3D obok takich spółek jak: 3D-Architekci sp. z o.o., Q-Locum Sp. z o.o., 3D+GO sp. z o.o. oraz tworzy spółki celowe jako ich komplementariusz. Jej aktywność deweloperska koncentruje się na sprzedaży własnych realizacji mieszkaniowych, zlokalizowanych w prestiżowych miejscach miasta. Obok własnej działalności deweloperskiej Spółka zajmuje się także zastępstwem inwestycyjnym.

 

Członek wspierający Stowarzyszenia od 10.2012 r.

ACTIV INVESTMENT

ACTIV INVESTMENT


31-504 Kraków, ul. Lipińskiego 3A

tel. 12 397 12 25

Activ Investment jest krakowskim deweloperem działającym na rynku nieruchomości od 1996 roku. Od momentu powstania, w sposób dynamiczny i konsekwentny, z każdym rokiem powiększa swój dorobek inwestycyjny. Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytku osiedla w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. A potwierdzeniem prężnego rozwoju - liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane w najbardziej prestiżowych rankingach i konkursach. Inwestycje Activ Investment realizowane są z własnych środków firmy, co jest dla Klientów najlepszą gwarancją wykonania inwestycji.

 

Członek wspierający Stowarzyszenia od 08.2005 r.

AERECO WENTYLACJA SPÓŁKA Z O.O.

AERECO WENTYLACJA SPÓŁKA Z O.O.


Ul. Kasprzaka 7, 01-211 Warszawa

tel. 22 380 30 00

Higrosterowana wentylacja aereco znajduje zastosowanie w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Oferowane przez aereco wentylacja sp. z o.o. urządzenia i systemy zabezpieczają potrzeby skutecznej i efektywnej energetycznie wentylacji zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach.

hybrydowa wentylacja aereco VBP
system wentylacji zbiorczej dla budynków wielorodzinnych oparty na elementach wentylacji HIGRO, wzbogacony o nowatorską niskociśnieniową nasadę kominową VBP, która uniezależnia działanie wentylacji w budynkach od warunków zewnętrznych [EMM nawiewniki higrosterowane standardowe i EHA higrosterowane z wytłumieniem akustycznym, BXL kratki higrosterowane wyciągowe, VBP nasada kominowa].

mechaniczna wentylacja aereco VCR
system wentylacji mechanicznej zbiorczej do mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej, który samoczynnie reaguje na zmieniające się warunki wewnętrzne uzależniając wielkość przepływu powietrza od poziomu wilgotności [EMM nawiewniki higrosterowane standardowe i EHA higrosterowane z wytłumieniem akustycznym, BXL i BXC kratki higrosterowane wyciągowe, VCR.SE i VCR.LE wentylatory wyciągowe zbiorcze].

mechaniczna wentylacja aereco A1RC
system wentylacji mechanicznej zbiorczej do mieszkań, domów i obiektów użyteczności publicznej, który samoczynnie reaguje na zmieniające się warunki wewnętrzne uzależniając wielkość przepływu powietrza od poziomu wilgotności [EMM nawiewniki higrosterowane standardowe i EHA higrosterowane z wytłumieniem akustycznym, BXL i BXC kratki higrosterowane wyciągowe, LINEO.HB wentylatory].

Skuteczne i energooszczędne produkty i systemy aereco są rekomendowane przez ITB oraz NAPE.

Firma aereco w Polsce od 1999 roku prowadzi profesjonalną obsługę klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Doradcy pracujący w ośmiu biurach regionalnych aereco (Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Warszawa, Wrocław) udzielają porad technicznych na każdym etapie inwestorskim: projektowania, montażu i instalacji, rozruchu, eksploatacji.

Członek wspierający SBDIM od 08.2005 r.

ARCHICOM S.A.

ARCHICOM S.A.


50-345 Wrocław, ul. Liskego 7

tel. 71 78 58 728

Członek Wspierający SBDiM od 03.2017 r.

ARKADA INWESTYCJE SPÓŁKA Z O.O.

ARKADA INWESTYCJE SPÓŁKA Z O.O.


31-311 Kraków, ul. Murarska 19/43

tel. 12 446 91 12

 

Członek wspierający Stowarzyszenia od 02.2008 r.

ARKAM SP. Z O.O.

ARKAM SP. Z O.O.


30-740 Kraków, ul. Półłanki 84

tel. 12 292 90 02

Członek Wspierający SBDiM od 01.2019 r.

Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij