Aktualności

Jesteś tutaj: plAktualności
Webinarium z dostawcami mediów

Webinarium z dostawcami mediów

2021-02-26
W dniu 25 lutego br. Stowarzyszenie Budowniczych zorganizowało webinarium z dostawcamim mediów, którego celem było usprawnienie wzajemnych relacji pomiędzy inwestorami mieszkaniowymi a spółkami będącymi dostawcami mediów, próba eliminowania dotychczasowych złych praktyk, a także poznanie planów tych spółek na najbliższy okres. W wydarzeniu wzięło udział ponad 50 osób.
 
Na otwarcie Pan Grzegorz Stawowy – Przewodniczący Komisji Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska RMK przedstawił plany inwestycyjne i infrastrukturalne Miasta Krakowa  na 2021 rok w kontekście planowanych inwestycji mieszkaniowych.
W dalszej części przedstawiciele spółek dostarczających media odpowiedzieli na zagadnienia przygotowane cześniej przez Członków Stowarzyszenia oraz przedstawili swoje plany inwestycyjne na najbliższy okres.
 
W webinarium wzięłi udział Panowie:
Wiesław Matejski – Kierownik Biura Rozwoju Rynku Ciepła MPEC S.A.
Grzegorz Foryś – Dyrektor Techniczny Wodociągi Miasta Krakowa S.A.
Adam Miąskowski – Kierownik Sekcji Przyłączania Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
Dominik Staśko – Główny Inżynier Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
Jacek Duniec – Dyrektor Tauron-Dystrybucja S.A. Oddział Kraków
Grzegorz Halibożek – Kierownik Tauron-Dystrybucja S.A.
Andrzej Wybrański – Kierownik Tauron-Dystrybucja S.A.
 
Moderatorem spotkania był Pan Piotr Legerski – Skarbnik Zarządu SBDiM, a Sponsorem webinarium Partnerzy Programu Ciepło dla Krakowa.
Nowi Członkowie Zwyczajni w Stowarzyszeniu

Nowi Członkowie Zwyczajni w Stowarzyszeniu

2021-02-19

Podczas zdanego posiedzenia Zarządu SBDiM w dniu 18.02 br. do grona Członków Zwyczajnych Stowarzyszenia przyjęci zostali Pani Agnieszka Huczyńska oraz Pan Tomasz Rogóż.

Konkurs "Kraków bez barier"

Konkurs "Kraków bez barier"

2021-02-10

Do dnia 28.02.2021 r. trwa nabór zgłoszeń w kolejnej edycji Konkursu „Kraków bez barier”. Od 14 lat w konkursie nagradzane są rozwiązania architektoniczne zwiększające dostępność budynków do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz osoby, firmy i zespoły badawcze, które swoimi innowacyjnymi działaniami promują Kraków i sprawiają, że życie osób z niepełnosprawnościami w naszym mieście staje się bardziej komfortowe i lepsze. Zachęcamy do wzięcia udziału, zgłaszania ciekawych inicjatyw oraz w miarę możliwości rozpowszechniania informacji o Konkursie.

Informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Miasta Krakowa.

Program działań SBDiM w 2021 r.

Program działań SBDiM w 2021 r.

2021-02-01

W zakładce Nasza Działalność mogą Państwo zapoznać się z propozycją programu działań, jakie Zarząd naszego Stowarzyszenia planuje zrealizować do końca 2021 roku. Kalendarz ten został wypracowany w ramach długich dyskusji, uwzględniających aktualną sytuację pandemiczną w naszym kraju, ale też z nadzieją na jej wyeliminowanie już w drugim kwartale i ufnością, że wszystkie z tych wydarzeń uda się zrealizować.

 
Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij