Aktualności

Jesteś tutaj: plAktualności
Nowy Członek Wspierający SBDiM

Nowy Członek Wspierający SBDiM

2019.12.31

W dniu 30 grudnia odczas posiedzenia Zarządu Głównego SBDiM w poczet Członków Wspierających przyjęta została firma Łęgprzem  Sp. z o.o.

Życzenia świąteczno-noworoczne

Życzenia świąteczno-noworoczne

2019.12.20

Zarząd oraz Biuro Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań życzą Państwu spokojnych i radosnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku!

Kolacja Świąteczno-Noworoczna SBDiM

Kolacja Świąteczno-Noworoczna SBDiM

2019.12.16

W dniu 13 grudnia Członkowie Stowarzyszenia spotkali się podczas uroczystej kolacji świąteczno-noworocznej w Crystal Palace. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Szkolenie podatkowe dla członków SBDiM

Szkolenie podatkowe dla członków SBDiM

2019.12.11

W dniu 10 grudnia br. w sali konferencyjnej Fronton Office Center odbyło się zorganizowane przez SBDiM i przeprowadzone przez Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki Sp. z o.o. szkolenie dotyczące najważniejszych zmian podatkowych w 2020 roku. Wśród najważniejszych poruszanych zagadnień znalazły się: biała lista podatników VAT i obowiązkowy mechanizm podzielonej płatności, Centralny Rejest Beneficjentów Rzeczywistych, ulga na złe długi w podatkach dochodowych oraz wystawianie faktur do sprzedaży zaewidencjonowanej kasą rejestrującą po zmianach, indywidualne konta podatkowe, ważniejsze zmiany w Ordynacji Podatkowej, istotne zagadnienia związane z ulgą na działalność badawczo-rozwojową oraz raportowanie schematów podatkowych.

Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij