Aktualności

Jesteś tutaj: plAktualności
Pomoc dla szpitala specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego

Pomoc dla szpitala specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego

2020-03-31

Dziękujemy za kolejny szlachetny gest firmie Dom-Bud M. Szaflarski S.A., która przekazała dla szpitala im. Stefana Żeromskiego kwotę 20 tys. zł oraz firmie Cracovia Property Sp. z o.o. za ufundowanie niezbędnych sprzętów na kwotę ponad 6 tys. zł.

Zakup respiratorów

Zakup respiratorów

2020-03-26

Wiele osób i firm z naszego Stowarzyszenia spontanicznie zareagowało na apel o wsparcie finansowe i rzeczowe Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Stowarzyszenie, jako organizacja, przekazało kwotę 18 000 zł na zakup respiratora do tej placówki medycznej. Drugi respirator ufundowała Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka. Z kolei firma Fakro wyposażyła w respirator nowosądecki szpital. Inne firmy również wpłacają środki na szpital Żeromskiego, czy Szpital Uniwersytecki. Wszystkim Państwu bardzo pięknie dziękujemy za te szlachetne działania!

Wniosek do Pani Minister Rozwoju, Jadwigi Emilewicz

Wniosek do Pani Minister Rozwoju, Jadwigi Emilewicz

2020-03-26

Zarząd Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań, z inicjatywy Pana Piotra Legerskiego, wystosował wniosek do Pani Minister Rozwoju, Jadwigi Emilewicz w sprawie przesunięcia terminu wejścia w życie przepisów dotyczących Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego. Pismo to znajduje się w zakładce Działania Opiniotwórcze.

Zmiana terminów wydarzeń organizowanych przez SBDiM

Zmiana terminów wydarzeń organizowanych przez SBDiM

2020-03-13

W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju związaną z epidemią koronawirusa na świecie, a także w trosce o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie, Zarząd Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań podjął decyzję o zmianie terminów wydarzeń, które zaplanowane były przez nasze Stowarzyszenie w miesiącu marcu i kwietniu, a więc: warsztatów szkoleniowych "Praktyczne korzyści z zastosowania metodyki BIM", Debaty ekspertów na temat przyszłości dzielnicy Wesoła, a także 7. konferencji "Nowe wyzwania rynku mieszkaniowego" wraz z towarzyszącym jej Bankietem Jubileuszowym. Po ustaleniu nowych dat tych wydarzeń niezwłocznie o nich poinformujemy.

Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij