Aktualności

Jesteś tutaj: plAktualności
Życzenia Welkanocne

Życzenia Welkanocne

2020-04-09
Szanowni Państwo, z okazji Świąt Wielkiej Nocy Zarząd i Biuro Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań życzą Państwu dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechów oraz wiary w dobrą przyszłość.
 
Pismo w sprawie wznowienia odbiorów budynków w Krakowie

Pismo w sprawie wznowienia odbiorów budynków w Krakowie

2020-04-03
W trosce o firmy, które ze względu na epidemię koronawirusa mają wstrzymane odbiory budynków przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego, Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań wystosowało pismo do Pani Dyrektor PINB, Małgorzaty Boryczko z apelem o wznowienie odbiorów budynków w Krakowie. Z pismem można się zapoznać w dziale Działania opiniotwórcze.

 

Odwołanie majowej Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań

Odwołanie majowej Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań

2020-04-02

W związku z epidemią COVID-19 jesteśmy zmuszeni odwołać majową Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań. Zapraszamy Państwa na kolejną edycję targów, która odbędzie się 5-6 września!

 

Ponieważ nasze biuro w chwili obecnej pracuje głównie zdalnie, prosimy o konakt na komórkowe numery telefonów: Lucyna Płonka 607 237 514, Olga Kowalczyk 607 437 747.

Przesunięcie terminu zgłaszania firm do konkursu

Przesunięcie terminu zgłaszania firm do konkursu

2020-04-01

Ze względu na wyjątkową sytuację spowodowaną epidemią koronawirusa i wprowadzaniem kolejnych obostrzeń mających na celu jej wyhamowanie, Zarząd Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań podjął decyzję o przesunięciu terminu zgłaszania firm do 9. edycji konkursu o tytuł Krakowskiego Dewelopera Roku i nagrodę Złotego Sokoła oraz składania stosownych dokumentów i materiałów w siedzibie SBDiM przy ul. Kamiennej 19 w Krakowie do piątku 29 maja 2020 roku.
Licząc na zrozumienie z Państwa strony – serdecznie zapraszamy.

Jak już monitowaliśmy, Główny Sponsor konkursu – "Partnerzy Programu Ciepło dla Krakowa" – przygotowuje dla Państwa nagrodę specjalną za efektywność energetyczną. Zachęcamy Państwa do powalczenia również o tę nagrodę i wypełnienia oraz złożenia stosownych dokumentów także w terminie do 29 maja 2020 roku. 

Dla przypomnienia informujemy, że w tegorocznej edycji będą oceniane firmy, które zrealizowały inwestycje mieszkaniowe na terenie Krakowa i gmin ościennych i oddały je do użytkowania w latach 2018 i 2019.

Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij