Aktualności

Jesteś tutaj: plAktualności
Pożegnanie Stanisława Deńki

Pożegnanie Stanisława Deńki

2021-12-07
Ze smutkiem nasze środowisko przyjęło wiadomość o śmierci wybitnego krakowskiego architekta Stanisława Deńki, autora projektów wielu znakomitych obiektów, m.in. Cricoteki, po której kilka lat temu osobiście oprowadzał członków naszego Stowarzyszenia. Przez Zarząd SBDiM został uhonorowany w 2010 roku pierwszą Nagrodą im. Jacka Michalskiego.
Był dla wielu z nas dobrym kolegą, mentorem i wspaniałym autorytetem.
142. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

142. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

2021-11-22

W najbliższy weekend 27-28 listopada zapraszamy Państwa na ostatnią w tym roku, 142. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań, która odbędzie się w Hali Cracovii przy Al. Focha 40. Targi zostaną zorganizowane z zachowaniem wszelkich niezbędbych zasad bezpieczeństwa, a katalog giełdowy zostanie udostępniony klientom w formie cyfrowej. Po bezpłatny bilet wstępu zapraszamy na stronę wydarzenia: www.gielda.sbdim.pl

Nowy Członek Zwyczajny SBDiM

Nowy Członek Zwyczajny SBDiM

2021-11-19

Podczas posiedzenia Zarządu Głównego SBDiM w dniu 18.11. w poczet Członków Zwyczajnych Stowarzyszenia włączony został Pan Marek Lesicki, Wiceprezes Okland Developer Sp. z o.o.

Fotograficzne Zaduszki – spotkanie klubowe członków SBDiM

Fotograficzne Zaduszki – spotkanie klubowe członków SBDiM

2021-11-08

W dniu 4 listopada br. w siedzibie Sali konferencyjnej NBP Oddział Kraków odbyło się spotkanie klubowe członków SBDiM. W trakcie spotkania, zorganizowanego w formie Zaduszek Fotograficznych, uczestnicy wspominali Janusza Michalczaka poprzez wykonane jego obiektywem fotografie z różnych wydarzeń Stowarzyszenia. Mieli również możliwość zwiedzenia Edukacyjnego Salonu Ekonomicznego mieszczącego się na terenie Banku. Całe spotkanie odbyło się w oprawie wystawy grafik i miedziorytów Czesława Słani.

Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij