Aktualności

Jesteś tutaj: Aktualności
107. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

107. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

2014.10.15

Zapraszamy Państwa do udziału w 107. Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań, którą Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań zamierza zorganizować w dniach 22-23 listopada 2014 roku w Centrum Targowym Chemobudowy przy ul. Klimeckiego 14 w Krakowie.
 
 

Kongres Mieszkaniowy

Kongres Mieszkaniowy

2014.10.10

W dniach 07 i 08 października br. członkowie Zarządu Głównego Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań uczestniczyli w Kongresie Mieszkaniowym zorganizowanym przez Polski Związek Firm Deweloperskich w Hali Stulecia we Wrocławiu.
 

Przyjęcie Członka Wspierającego

Przyjęcie Członka Wspierającego

2014.09.26

W dniu 25 września br. Zarząd Główny SBDiM podczas posiedzenia przyjął w poczet Członków Wspierających firmę SUPEROPCJA II Zbigniew Potępa z siedzibą w Krakowie przy al. Krasińskiego 9/4.

Gala Nagród

Gala Nagród

2014.09.22

Na piątkowej, uroczystej Gali zorganizowanej w Urzędzie Miasta Krakowa poznaliśmy tegorocznych laureatów Złotych Sokołów. Po raz trzeci przyznano także Nagrodę Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań imienia Jacka Michalskiego.

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij