Aktualności

Jesteś tutaj: Aktualności
Wiosenna akcja nasadzania drzew i krzewów przez SBDiM

Wiosenna akcja nasadzania drzew i krzewów przez SBDiM

2017.03.24

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Stowarzyszenie Budowniczych Domów i  Mieszkań, rozpoczyna akcję nasadzania drzew i roślin w wybranych miejscach Krakowa. W pierwszym etapie będą dokonane nasadzenia na skwerze znajdującym się na powierzchni ślimaka przy zjeździe z ulicy Bronowickiej w ulicę Armii Krajowej (po prawej stronie ul. Armii Krajowej, jadąc w kierunku Ronda Ofiar Katynia), a w dalszej kolejności na wybranych odcinkach wzdłuż ulicy Armii Krajowej oraz ulicy Wielickiej.

121. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

121. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

2017.03.06

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w 121. Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań, która odbędzie się w dniach 08-09 kwietnia 2017 roku w Centrum Targowym Chemobudowy przy ul. Klimeckiego 14 w Krakowie.

 

Warsztawy szkoleniowe

Warsztawy szkoleniowe

2017.02.27

Zarząd Główny Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań ma przyjemność zaprosić do udziału w nieodpłatnych WARSZTATACH SZKOLENIOWYCH dotyczących zmian w przepisach budowlanych i ich interpretacji, które odbędą się w dniu 02 marca 2017 roku (czwartek) o godzinie 15.00 w Sali Konferencyjnej Fronton Office Center przy ul. Kamiennej 21 w Krakowie.
 

Przyjęcie Członków Zwyczajnych i Wspierających

Przyjęcie Członków Zwyczajnych i Wspierających

2017.02.27

W dniu 23 lutego br. Zarząd Główny SBDiM podczas posiedzenia przyjął w poczet Członków Zwyczajnych Panów: Andrzeja Machetę - Wiceprezesa Zarządu Super Krak SA, Zbigniewa Śnieżka - Właściciela ID Biuro Projektów oraz Krzysztofa Wilkołka - Prezesa firmy "Podklucz.24", a w poczet Członków Wspierających firmę LUMICO Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Królewskiej 65A/1 oraz MEBLICANTE Maciej Witek z siedzibą przy ul. Gromadzkiej 46 w Krakowie.

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij