Aktualności

Jesteś tutaj: Aktualności
Konferencja

Konferencja

2015.04.13

W imieniu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań zapraszamy do udziału w Konferencji Nowe wyzwania rynku mieszkaniowego - Warunki prowadzenia inwestycji deweloperskich, która odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2015 roku w Hotelu Kossak, Plac Kossaka 1 w Krakowie.

Relacja z 109. Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań

Relacja z 109. Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań

2015.04.13

W dniach 11-12 kwietnia br. odbyła się 109. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań, na której zaprezentowało się 67 wystawców a zdecydowaną większość stanowiły firmy deweloperskie.

Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

2015.04.02

Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych
oraz słonecznej i kreatywnej wiosny

życzy Zarząd i Biuro
Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań

Przyjęcie Członka Zwyczajnego i Wspierającego

Przyjęcie Członka Zwyczajnego i Wspierającego

2015.03.27

W dniu 26 marca br. Zarząd Główny SBDiM podczas posiedzenia przyjął w poczet Członków Zwyczajnych Pana Lechosława Grochowicza - Prezesa Awim Development  a w poczet Członków Wspierających firmę Prosperito Łukasz Piwowoński  z siedzibą w Krakowie przy ul. Zachodniej 7/10.

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij