Aktualności

Jesteś tutaj: Aktualności
"Efektywność ma znaczenie"

"Efektywność ma znaczenie"

2017.09.18

W dniu 14 września 2017 r. członkowie SBDiM wzięli udział w zorganizowanym przez EDF na terenie krakowskiej elektrociepłowni spotkaniu szkoleniowym pt. "Efektywność ma znaczenie". Uczestnicy mieli możliwość wysłuchać prelekcji dotyczących roli elektrociepłowni w zaspokajaniu potrzeb mieszkańców i miasta, rozwoju infrastruktury ciepłowniczej w nowych obszarach, polityce handlowej firmy oraz jej licznych działaniach na rzecz poprawy środowiska.
Spotkanie zakończyła wycieczka z przewodnikami po terenie obiektu.

www.cieplodlakrakowa.pl

www.edf.pl

Warsztaty Dewelopera w Rzeszowie (29-30 września)

Warsztaty Dewelopera w Rzeszowie (29-30 września)

2017.09.14

Zarząd Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań zaprasza w dniach 29-30 września br. na Warsztaty Dewelopera w Rzeszowie. Szczegółowy program warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy tutaj.

123. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

123. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

2017.09.13

W 123. Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań uczestniczyło 76 wystawców, prezentujących zdecydowaną większość aktualnych inwestycji mieszkaniowych z Krakowa i okolic. Jak zwykle zwiedzający targi mieli możliwość porównać dostępne oferty, zasięgnąc bezpłatnej porady doradców kredytowych i projektowych, a także wysłuchać wykładów prowadzonych przez analityków rynku mieszkaniowego oraz ekspertów finansowych. Wysoka frekwencja odwiedzających powakacyjną edycję targów świadczy o niesłabnącym wciąż ruchu na rynku mieszkaniowym.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z targów na stronie Dominium.pl.

Zwiedzanie elektrociepłowni w Krakowie

Zwiedzanie elektrociepłowni w Krakowie

2017.09.09

W dniu 14 wrześnie 2017 r. zapraszamy Państwa w imieniu EDF Polska na spotkanie szkoleniowe Efektywność ma znaczenie połączone ze zwiedzaniem krakowskiej elektrociepłowni, które odbędzie się od godziny 12:00 w EDF Polska S.A. przy ul. Ciepłowniczej 1 w Krakowie.

Zwiedzanie elektrociepłowni będzie trwało ok 1,5 h. Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości oraz butów z płaską podeszwą.
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w seminarium! Zgłoszenia przyjmuje: Michał Karolczyk (+48 12 646 6426, +48 693 101 943).
 

 

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij