Aktualności

Jesteś tutaj: plAktualności
Stanowisko w sprawie charakterystyki energetycznej budynków

Stanowisko w sprawie charakterystyki energetycznej budynków

2020-10-07

W dniu dzisiejszym Stowarzyszenie przekazało do mediów wspólnie wypracowane stanowisko w sprawie charakterystyki energetycznej budynków, w którym - w imieniu wszystkich podpisanych organizacji - apelujemy do Ministerstwa Rozwoju o swobodę projektową w zakresie sposobu osiągania współczynnika EP. Dodatkowo, przygotowaliśmy na tę okazję komunikat medialny, celem przybliżenie tej skomplikowanej materii opinii publicznej.

Dziękujemy wszystkim organizacjom, które zdecydowały się przystąpić do inicjatywy. Jednocześnie zachęcamy Państwa do publikowania apelu na swoich stronach internetowych, w mediach społecznościowych i przy pomocy innych kanałów komunikacji, tak aby dotarł on do możliwie najszerszego grona odbiorców.

Relacja z Gali Nagród SBDiM

Relacja z Gali Nagród SBDiM

2020-10-02

Zapraszamy do zapoznania się z relacją filmową z uroczystej Gali Nagród SBDiM, która odbyła się 11 wrześnie br.

Nowy Członek Wpsirający SBDiM

Nowy Członek Wpsirający SBDiM

2020-09-25

W dniu 24 września br. podczas posiedzenia Zarządu Głównego SBDiM w poczet Członków Wspierających Stowarzyszenia przyjęta została firma Enix Sp. z o.o.

Gala Nagród SBDiM 2020 r.

Gala Nagród SBDiM 2020 r.

2020-09-14

W dniu 11 września w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha odbyła się wieńcząca Konkurs o tytuł Dewelopera Roku i Nagrodę Złotego Sokoła Gala Rozdania Nagród SBDiM. Zachęcamy do zapoznania się z werdyktem, filmem prezentującym zgłoszone inwestycje oraz z zamieszczoną poniżej relacją.

Podczas uroczystego wieczoru tradycyjnie wręczona została również nagroda im. Jacka Michalskiego, która powędrowała w ręce Pani Olgi Malinkiewicz oraz - wyjatkowo dla tego wydarzenia - nagroda dla najlepszego studenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowkiej.

Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij