Aktualności

Jesteś tutaj: Aktualności
Przyjęcie Członka Wspierającego

Przyjęcie Członka Wspierającego

2017.04.28

W dniu 27 kwietnia br. Zarząd Główny SBDiM podczas posiedzenia przyjął w poczet Członków Wspierających firmę PREIS Paweł Preisner z siedzibą w Tyczynie przy ul. Lasek 21A.

122. Krakowska Giełda Domów  i Mieszkań

122. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

2017.04.26

Serdecznie zapraszamy do udziału w 122. Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań, która odbędzie się w dniach 03-04 czerwca 2017 roku w Centrum Targowym Chemobudowy przy ul. Klimeckiego 14 w Krakowie.


 

Relacja z 4. Konferencji Nowe Wyzwania Rynku Mieszkaniowego

Relacja z 4. Konferencji Nowe Wyzwania Rynku Mieszkaniowego

2017.04.24

Rynek deweloperski od kilku lat znajduje się w trendzie wzrostowym. Przygotowywane są zmiany przepisów zarówno tych związanych bezpośrednio z budownictwem, jak i tych dotyczących rządowego programu Mieszkanie Plus. Jako Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań jesteśmy przekonani, że jednym ze źródeł sukcesu każdego biznesu jest edukacja i szkolenia. Dlatego też od czterech lat organizujemy cykl konferencji „Nowe wyzwania rynku mieszkaniowego”.

Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne

2017.04.12

Zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół

życzy Zarząd Główny i Biuro SBDiM

 

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij