Aktualności

Jesteś tutaj: plAktualności
Projekt zarządzenia dla ZDMK

Projekt zarządzenia dla ZDMK

2020-11-10

W ubiegłym tygodniu został złożony do Pana Wiceprezydenta Andrzeja Kuliga projekt Zarządzenia do spraw warunków dla ZDMK, wypracowany przez nasze Stowarzyszenie przy współpracy z krakowskim oddziałem PZFD. Jego zapisy wraz z pismem przewodnim udostępniamy w dziale Działania opiniotwórcze.

Stanowisko w sprawie charakterystyki energetycznej budynków

Stanowisko w sprawie charakterystyki energetycznej budynków

2020-10-07

W dniu dzisiejszym Stowarzyszenie przekazało do mediów wspólnie wypracowane stanowisko w sprawie charakterystyki energetycznej budynków, w którym - w imieniu wszystkich podpisanych organizacji - apelujemy do Ministerstwa Rozwoju o swobodę projektową w zakresie sposobu osiągania współczynnika EP. Dodatkowo, przygotowaliśmy na tę okazję komunikat medialny, celem przybliżenie tej skomplikowanej materii opinii publicznej.

Dziękujemy wszystkim organizacjom, które zdecydowały się przystąpić do inicjatywy. Jednocześnie zachęcamy Państwa do publikowania apelu na swoich stronach internetowych, w mediach społecznościowych i przy pomocy innych kanałów komunikacji, tak aby dotarł on do możliwie najszerszego grona odbiorców.

Relacja z Gali Nagród SBDiM

Relacja z Gali Nagród SBDiM

2020-10-02

Zapraszamy do zapoznania się z relacją filmową z uroczystej Gali Nagród SBDiM, która odbyła się 11 wrześnie br.

Nowy Członek Wpsirający SBDiM

Nowy Członek Wpsirający SBDiM

2020-09-25

W dniu 24 września br. podczas posiedzenia Zarządu Głównego SBDiM w poczet Członków Wspierających Stowarzyszenia przyjęta została firma Enix Sp. z o.o.

Serwis wykorzystuje pliki typu "Cookies". Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat. Zamknij