BRYKSY

Firma Bryksy to wielokrotnie nagradzany i cieszący się zaufaniem klientów krakowski deweloper. To firma rodzinna z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, ekspert w udanych nietuzinkowych inwestycjach deweloperskich, które niezmiennie wyznaczają najlepszy standard na rynku budowlanym.
Bryksy realizuje również program budownictwa społecznego, w ramach którego w Krakowie, Wadowicach i Skawinie, Małopolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego wybudowało 5 osiedli mieszkaniowych czynszowych.
Bryksy to marka będąca od lat gwarancją ciekawej architektury, wysokiego standardu wykonania i wykończenia. Firma od początku swej działalności przywiązuje wagę do tego, by budowane przez nią obiekty były synonimem najwyższej jakości i jak najlepiej komponowały się z otoczeniem.


 

Inwestycja zgłoszona do Konkursu:

- Zespół budynków wielorodzinnych „Małe Błonia” przy ulicy Przybyszewskiego 68

  • Projekt: 3D Architekci
  • Generalny wykonawca: Stalbud


Kompleks mieszkaniowy Małe Błonia jest zatopiony w otaczającej inwestycję zieleni sąsiadując od południa z ogrodami działkowymi Cichego Kącika. Zieleń wypełnia również znajdujący się w nim reprezentacyjny dziedziniec okolony z trzech stron budynkami. Sam dziedziniec znajduje się nad podziemnym parkingiem.
Zespół budynków Małe Błonia został zaprojektowany z najwyższą starannością o dobór materiałów i dbałością o detale. Tworzą go trzy niskie, trzypiętrowe, nowoczesne budynki, ogrodzone i całodobowo monitorowane. Na podkreślenie zasługuje również staranność wykończenia wnętrz. Użyto do niego materiały wysokiej klasy – stolarkę aluminiową i drewnianą, a także naturalny kamień.


 

DASTA INVEST

Dasta Invest rozpoczęła działalność na krakowskim rynku nieruchomości w roku 2003 roku. Wykorzystuje w niej wieloletnie doświadczenia głównych udziałowców (spółką kieruje dwuosobowy zarząd), zdobyte w trakcie inwestowania w nieruchomości, prowadzenia podmiotów gospodarczych o charakterze handlowym i produkcyjnym oraz realizacji inwestycji budowlanych.

Kluczem do sukcesu tej krakowskiej firmy, co podkreślają jej menedżerowie, jest współpraca ze sprawdzonymi firmami wykonawczymi oraz monitorowanie prac na każdym etapie inwestycji. Dasta Invest znalazła się już w roku 2011 na III. miejscu ogólnopolskiego rankingu Gazele Biznesu, który prezentuje najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie firmy

 

Inwestycja zgłoszona do Konkursu:
- Zespół budynków wielorodzinnych „Park Lotników” przy ulicy Markowskiego 15;

  • Projekt: Biuro Projektowe Arch-Icon
  • Generalny wykonawca: Budomax

 

Park Lotników Apartamenty to budynek, który architektonicznie nawiązuje do znajdującego się w sąsiedztwie Parku Lotników Polskich oraz Muzeum Lotnictwa Polskiego.
Znajduje się w nim 91 lokali mieszkalnych o pow. Od 34 do 116 mkw. Budynek posiada 4 klatki schodowe z windami. Kondygnację podziemną zajmuje garaż wielostanowiskowy z 105 miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Dodatkowo na zewnątrz zlokalizowano 13 ogólnodostępnych miejsc postojowych. Dbałość o szczegóły i komfort widoczny jest zarówno we wnętrzach, jak i w częściach wspólnych budynku.

 

1234567