13-14 października 2012 r. - 95. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

 

Serdecznie Państwa zapraszamy
do hali PTG Sokół przy ulicy Piłsudskiego 27 w Krakowie


 
w sobotę 13 października od godziny 10:00 do 17:00 oraz w niedzielę 14 października od godziny 10:00  do 16:00

wstęp wolnyKrakowskie Giełdy Mieszkaniowe organizowane  przez środowisko deweloperów i  Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań w Hali Sokoła już od około piętnastu lat są  okazją do prezentacji ofert mieszkaniowych na rynku pierwotnym dla wielotysięcznej  rzeszy osób zainteresowanych ich zakupem dla potrzeb własnych, jak i w celach inwestycyjnych.

 
Gospodarcze, naukowe, kulturowe i historyczne wartości  sprawiają, że w Krakowie chcą mieszkać rodziny związane z nim pokoleniowo, ale i pozostaje tutaj na stałe corocznie wielu absolwentów szkół wyższych oraz coraz liczniej  związują z Krakowem swoje plany zawodowe i życiowe przedstawiciele innych nacji.

Każdy uczestnik Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań przy wejściu otrzyma bezpłatny Katalog Giełdowy zawierający podstawowe informacje o targach, szczegółowy plan stoisk oraz listę wystawców wraz z ich pełnymi danymi teleadresowymi. Katalog giełdowy w formie elektronicznej można również zamówić za pomocą formularza znajdującego się poniżej.

Zapraszamy do Giełdowego Doradztwa Kredytowego - gdzie eksperci, bezpłatnie pomogą w pozyskaniu kredytu na zakup wybranego mieszkania, czy domu.

Życzymy powodzenia w tych ważnych zakupach !

 Terminarz Krakowskich Giełd Domów i Mieszkań na rok 2012:

24-25 listopada
 


 

Patroni Honorowi


Patroni Medialni


Partnerzy Medialni