23-24 luty 2008 r. - 56. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Właśnie zakończyła się 56 Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Impreza odbyła się 23-24 lutego br. tradycyjnie w PTG „Sokół” w Krakowie przy ulicy Piłsudskiego 27. W jednym miejscu i czasie Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań - organizator giełdy – oddał do dyspozycji zwiedzających szerokie grono deweloperów, agencji obrotu nieruchomości i banków. Deweloperzy zaprezentowali aktualne realizacje i planowane inwestycje w Krakowie i okolicach, a banki - atrakcyjne kredyty na zakup, budowę, remont i wykończenie nieruchomości. Niemal lawinowo rośnie liczba uczestników Krakowskiej Giełdy. Przez lata uczestniczyło w niej około 50 podmiotów, a w ostatniej wzięło udział 95 wystawców.
Bardzo duże zainteresowanie ofertami rynku pierwotnego nieruchomości, skłoniło Zarząd Główny Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań do zorganizowania dodatkowych edycji Krakowskiej Giełdy. W tym roku będzie ich aż 9. Pierwsza z nich już się odbyła właśnie w lutym a pozostałe odbędą się e dniach: 05-06 kwietnia, 17-18 maja, 14-15 czerwca, 12-13 lipca, 06-07 września, 18-19 października, 15-16 listopada, 13-14 grudnia. Już teraz serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kolejnych edycjach Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań.
Po raz kolejny została podjęta inicjatywa przyznania dorocznej nagrody w wysokości 5 tysięcy złotych dla najlepszego studenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. W tym roku została wyróżniona studentka piątego roku Pani Diana Stachowicz, która legitymuje się imponującymi osiągnięciami oraz średnią ocen 4,89 za okres czterech lat.

Patroni Honorowi


Patroni Medialni


Partnerzy Medialni